“Chelsea” piedzīvo otro zaudējumu Anglijas Premjerlīgā šosezon

06/12/2018 00:05

Anglijas Premjerlīgas 15. spēļu kārtas ietvaros otro neveiksmi šosezon piedzīvoja Londonas “Chelsea” vienība, kas ar 1:2 (1:0) viesos piekāpās Vulverhemptonas “Wanderers”.

Viesiem ar vārtu guvumu pirmajā puslaikā izcēlās Rubens Loftuss-Čīks, kurš izvirzīja londoniešus vadībā 18. minūtē. Pirmās 45 minūtes noslēdzās ar minimālu “Chelsea” pārsvaru, tomēr otrajā puslaikā Rauls Himeness un Djogu Jota 59. un 63. minūtē ieguva vilkiem pārsvaru, ko izdevās nosargāt arī līdz mača beigām.

Līdz ar to “Chelsea” cieta savu otro neveiksmi šosezon, kamēr “Wanderers” tika pie piektā panākuma.

Tikmēr no vadošajām turnīra komandām “Liverpool” trešdien izvairījās no pirmā zaudējuma turnīrā un otrajā puslaikā atspēlējās no rezultāta 0:1.

Jirgena Klopa trenētā Liverpūles komanda viesos ar 3:1 (0:0) apspēlēja “Burnley”. Jau mača 23. minūtē savainojumu guva liverpūliešu aizsargs Trents Alekandrs-Arnolds, tomēr 54. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Džeks Korks.

Šāds notikumu pavērsiens Liverpūlei radīja zināmas problēmas, ko gan viesi prata atrisināt. 62.minūtē Džeimss Milners rezultātu izlīdzināja, bet 69. minūtē pārsvaru panāca Robertu Firmīnu. Iegūto pārsvaru izdevās gan nosargāt, gan arī palielināt, jo otrā puslaika kompensācijas laikā ar vārtu guvumu atzīmējās Džerdans Šačiri.

Savukārt šosezon nestabilā Mančestras “United” savā laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 (1:1) ar Londonas “Arsenal”.

Škodrans Mustafi pirmajā puslaikā 26.minūtē ieguva pārsvaru londoniešiem, tomēr Antonī Marsiāls pēc četrām minūtēm rezultātu izlīdzināja. Lai arī pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti, otrajā atkal “Arsenal” ieguva pārsvaru pēc Aleksandra Lakazeta precīzā raidījuma 68.minūtē, tomēr jau pēc vienas minūtes Džese Lingārds panāca izlīdzinājumu.

Spēles turpinājumā rezultāts palika nemainīgs, nevienai no komandām neizdodoties uzlabot savu situāciju turnīra tabulā.

Vēl trešdien jaunā galvenā trenera amatā debitēja “Southampton” stūrmanis Ralfs Hāzenhītls. Viņa vadītā komanda gan ar 1:3 (0:1) viesos piekāpās Totenhemas “Hotspur”, austriešu trenerim savu karjeru jaunajā komandā sākot ar zaudējumu.

Uzvarētājiem vārtus guva Harijs Keins, Hjunmins Sons un Lukass, kamēr viesiem mača izskaņā ar precīzu sitienu izcēlās Čārlijs Ostins.