“Chelsea” rekorddarījumā tomēr iegādājas “City” ilgi kāroto “Brighton” komandas līderi

05/08/2022 14:52
Nokopēts
Marks Kukureļa

Anglijas premjerlīgas kluba Londonas “Chelsea” rindās nākamajā sezonā spēlēs spāņu futbolists Marks Kukurelja, paziņojusi komanda. Kā liecina žurnālists Fabrizio Romano, transfērs Londonas klubam izmaksās 55 miljonus Lielbritānijas mārciņu (~65 miljoni eiro). Tas ir rekordliels darījums par kreisās aizsardzības malā spēlējošu futbolistu.

24 gadus vecais Spānijas aizsargs iepriekšējā sezonā spēlēja “Brighton” vienībā un bija viens no komandas līderiem – viņš gan kluba, gan fanu rindās tika atzīts par gada labāko spēlētāju. Iepriekš viņš spēlējis Spānijas klubos “Getafe”, “Eibar” un “Barcelona” pirmajā un otrajā komandā.

Visa transfēra perioda laikā Mančestras “City” viens no galvenajiem mērķiem bija Kukureļas iegāde, taču pēdējās nedēļas laikā cīņā par Spānijas malējo aizsargu iesaistījās arī Londonas klubs.

Kukureļa būs “Chelsea” ceturtais ieguvums šajā transfēru periodā. Komandu papildinājuši arī tādi spēlētāji kā Rahīms Stērlings no “City”, Kalidū Kulibalī no “Napoli” un Kārnijs Čukvumeka, kurš iepriekš pārstāvēja “Aston Villa”.

 

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām