“Chelsea” treneris par 100 miljonu vērto ukraini: Viņam jāuzlabo spēles izpratne

18/09/2023 09:38
Nokopēts
Mihailo Mudriks, Maurisio Početino, Kols Palmers

Anglijas premjerlīgas kluba Londonas “Chelsea” galvenais treneris Maurisio Početino pēc vakar negaidīti piedzīvotā neizšķirta pret “Bournemouth” (0:0) komentējis komandas sniegumu sezonas ievadā, kā arī pauda savu viedokli par ukraini Mihailo Mudriku.

Krīzē esošais Londonas klubs, kas pērn premjerlīgā ieņēma tikai 12. vietu, arī jauno sezonu sācis vāji, piecās spēlēs tiekot tikai pie pieciem punktiem – 1995./1996. gada sezona bija pēdējā reize, kad “Chelsea” tik slikti sākusi sezonu. Vakar pēc zaudētajiem punktiem pret vienu no premjerlīgas pastarīšiem “Chelsea” futbolisti tika izsvilpti.

“Es negrasos lūgt līdzjutējiem pacietību. Viņi var uzvesties tā, kā viņi vēlas uzvesties,” par fanu kritiku izteicās “Chelsea” stūrmanis. “Protams, esam vīlušies, jo līdzjutēji ir vīlušies situācijas dēļ. Es par to neuztraucos, jo mēs zinām, ko darām. Esmu pārliecināts – kad sāksim atgūt spēlētājus, būsim konkurētspējīgāki, jo mūsu rīcībā vienkārši būs vairāk futbolistu.”

Početino tāpat norādīja uz problēmām sastāvā – dažādu iemeslu dēļ trenera rīcībā nav 12 spēlētāju, tostarp pussargs Moisess Kaisedo, kurš aizvadītajā vasarā kļuva par premjerlīgas rekorddarījumu. “Mēs zinām, kas mums jādara, esam spēcīgi savā pārliecībā. Mums ir 12 savainoti, un šodien uz rezervistu soliņa bija trīs vai četri jaunie spēlētāji un divi vārtsargi. Es raudāšu? Es sūdzēšos? Kam? Man jāpieņem šis izaicinājums un jāturpina būt pozitīvam. Šie ir apstākļi, kas mums ir jāpieņem un jābūt pozitīviem, pacietīgiem. Mēs negrasāmies mainīt veidu, kā strādājam,” atzina Početino. “Ko es varu darīt? Tikai turpināt ticēt.”

Par “Chelsea” īpašnieku pērn maijā kļuva amerikānis Tods Bolijs. Viņa vadībā klubs ir bijis ļoti dāsns transfēru tirgū – pusotra gadā laikā iztērēts vairāk nekā miljards eiro. Viens no lielākajiem pirkumiem bijis 22 gadus vecais ukraiņu talants Mudriks, par kuru “Chelsea” futbolista iepriekšējam klubam Doņeckas “Shakthar” janvārī samaksāja 100 miljonus eiro. Mudriks Londonā gan nav veiksmīgi iejuties – 19 premjerlīgas spēlēs viņš joprojām nav guvis vārtus un atdevis tikai divas rezultatīvas piespēles.

“Viņš kļūst labāks, taču viņam vēl ir jāmācās. Premjerlīga ir ļoti ātra, spēles ātrums ir tiešām iespaidīgs. Domāju, ka šeit runa ir par spēles izpratni, viņam tā ir jāuzlabo, jāmēģina būt saistītam ar komandu. Vienlaikus mums viņam ir jādod laiks un instrumenti, lai viņš sezonas laikā var kļūt labāks,” Mudriku vērtēja Početino.

TOP notikumi
1
X
2
3.4
3.4
2.1
1.29
6
9.25
1.68
3.6
5.5
1.33
-
3.25
1.15
7.75
16.5
1.26
-
3.5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām