“Chelsea” un “Juventus” triumfē pēcspēles sitienu sērijās (VIDEO)

29/07/2018 00:10

Atlikušajās divās starptautiskā pārbaudes spēļu turnīra Čempionu kausa šīvakara spēlēs uzvaras ar identisku 2:1 pēcspēles 11 metru soda sitienu sērijā svinēja Londonas “Chelsea” un Turīnas “Juventus”, kas uzveica attiecīgi Milānas “Inter” un Lisabonas “Benfica”.

“Chelsea” komandu jau astotajā minūtē vadībā izvirzīja spāņu futbolists Pedro. Angļu vienībai piederēja arī redzams pārsvars visa pirmā puslaika garumā.

Toties pēc pārtraukuma pamazām atguvās arī Itālijas komandā, tās pussargam Roberto Galjardīni 49. minūtē rezultātu izlīdzinot – 1:1. Tāds tas saglabājās līdz pat pamatlaika noslēgumam, tādēļ uzvarētāja noskaidrošanai bija jāizpilda pendeles. Tajās par varoni kļuva uz maiņu nākušais “Chelsea” argentīniešu vārtsargs Villijs Kabaljero, kurš vienīgais spēja atvairīt kādu no raidījumiem, nodrošinot uzvaru savai komandai.

Arī otrā vakara spēle noritēja pēc līdzīga scenārija, vadībā ar 1:0 vispirms izvirzoties Lisabonas “Benfica”, bet izlīdzinājumu pašā pamatlaika izskaņā panākot “Juventus” komandai.

Pēcspēles sitienos sita “Juventus” komandas vārtsarga Matijas Perina stunda – viņš atvairīja divus raidījumus, ļaujot triumfēt “Juventus” vienībai.