“Chelsea” un “Slavia” pirmajās 27 minūtēs sasit piecus vārtus Eiropas līgas mačā (VIDEO)

18/04/2019 23:59

Čehijas komanda Prāgas “Slavia” ceturtdien viesos piedzīvoja neveiksmi UEFA Eiropas līgas ceturtdaļfināla atbildes mačā, ar 3:4 (1:4) piekāpjoties angļu grandam Londonas “Chelsea”. Divu spēļu summā “Chelsea” uzvarēja ar 5:3, sasniedzot pusfinālu.

Šajā mačā ātri vien rezultāts jau vēstīja 4:1. Piektajā minūtē to atklāja Pedro, kurš bija precīzs arī 27. minūtē. Tāpat devītajā minūtē bumbu savos vārtos raidīja Simons Deli, bet 17. minūtē vārtus guva Olivjē Žirū. Starp “Chelsea” vārtu birumu 25. minūtē “Slavia” rindās vārtus guva Tomāšs Součeks.

Deli sitiens savos vārtos gan bija ārkārtīgi amizants, jo pēc Pedro sitiena bumba atsitās pret vārtu stabu un Deli galvu, tai ielidojot vārtos.

“Slavia” otrajā puslaikā atbildēja ar vēl diviem precīziem sitieniem, kad 51. un 54. minūtē vārtus guva Petrs Ševčīks. Mača turpinājumā gan čehu komandai neizdevās sarūpēt brīnumu, mačam noslēdzoties ar nemainīgu rezultātu.

Tikmēr citā spēlē angļu komanda Londonas “Arsenal” ar 1:0 (1:0) viesos apspēlēja itāļu vienību “Napoli”, divu spēļu summā uzvarot ar 3:0. Uzvarētāju rindās vienīgos vārtus šajā cīņā guva Aleksandrs Lakazets, kurš precīzs bija 36. minūtē.

Savukārt vācu klubs Frankfurtes “Eintracht” ar 2:0 (1:0) mājās uzveica Lisabonas “Benfica” no Portugāles. Šajā duelī divu spēļu summā rezultāts vēstīja 4:4, taču tālāk tika “Eintracht” vairāk viesos gūto vārtu dēļ.

“Eintracht” rindās šajā mačā ar vārtu guvumiem 36. un 67. minūtē izcēlās attiecīgi Filips Kostičs un Sebastjans Rode.

Tikmēr pēdējā ceturtdienas ceturtdaļfināla cīņā Spānijas komanda “Valencia” ar 2:0 (1:0 pārspēja šīs pašas valsts klubu “Villarreal”, divu spēļu summā uzvarot ar 5:1.

“Valencia” sastāvā panākumu šajā mačā nodrošināja Antonio “Lato”, kurš guva vārtus 13. minūtē un Dani Pareho, kurš bija precīzs 54. minūtē.

Pērn Eiropas līgā triumfēja Madrides “Atletico”, taču šī turnīra uzvarām bagātākais klubs ir “Sevilla”, kas triumfējusi piecas reizes, ne reizi nezaudējot finālos.