“Chelsea” un “United” no pārtraukuma atgriežas ar drošām uzvarām

27/12/2022 23:59
Londonas

Šovakar Anglijas premjerlīgā savas pirmās spēles pēc Pasaules kausa pārtraukuma aizvadīja Londonas “Chelsea” un Mančestras “United” komandas, svinot visai drošas uzvaras. “Chelsea” savā laukumā ar 2:0 pārspēja “Bournemouth”, kamēr “United” ar 3:0 pieveica Notingemas “Forest”.

Par londoniešu galveno varoni kļuva Kajs Havercs, kura kontā vārtu guvums un rezultatīva piespēle. Vispirms vācu uzbrucējs pēc Rahīma Stērlinga piespēles, vārtu priekšā palicis nepieskatīts, panāca 1:0, kamēr pēc astoņām minūtēm viņš asistēja Meisonam Mauntam, kurš nokārtoja spēles gala rezultātu.

Tikmēr dienas otrajā mačā arī “United” komanda jau pirmajā puslaikā bija izšķīrusi spēles iznākumu. 19. minūtē pēc Kristiana Ēriksena stūra sitiena precīzs bija Markuss Rešfords, bet jau pēc trīs minūtēm Antonī Marsiāls pārsvaru dubultoja. Neskatoties uz to, ka Notingemas vienība bija nonākusi iedzinējos, “United” turpināja kontrolēt mača gaitu un 87. minūtē pielika jebkādai intrigai punktu. Sekmīgs bija Mančestras brazīliešu duets – pēc Kazemiru piespēles vārtus guva Freds.

“Chelsea” ar panākumu pārtrauca pirms pārtraukuma iegūto piecu neuzvarēto spēļu sēriju, taču, neskatoties uz to, palika astotajā vietā turnīra tabulā, kamēr “United” pietuvojās TOP 4 un ar 29 punktiem ieņem piekto vietu.