Video. “Chelsea” uzvar pastarīt “Sunderland” un palielina pārsvaru kopvērtējumā

15/12/2016 11:04

Londona, 15.dec., LETA–DPA/AFP. Anglijas futbola premjerlīgas līdere Londonas “Chelsea” trešdien ar rezultātu 1:0 (1:0) pārspēja turnīra pastarīti “Sunderland” vienību, kopvērtējumā palielinot pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem.

“Chelsea” premjerlīgas spēlēs izcīnīja desmito uzvaru pēc kārtas.

Vienīgos vārtus Londonas vienības labā guva Fransesks Favregass, kurš piecas minūtes pirms pirmā puslaika beigām realizēja tālsitienu.

Tāpat lielisku maču “Chelsea” vārtos aizvadīja vārtsargs Tibo Kurtuā, kurš divreiz glāba londoniešus no droša vārtu zaudējuma.

“Neskatos turnīra tabulas augšdaļā. Turnīrs nebeidzas šodien. Līdz sezonas vidum palikuši trīs mači. Katra spēle ir grūti uzvarama, un mums vajadzēja smagi cīnīties, lai uzvarētu arī šo. Izveidojām labus momentus, lai gūtu otros vārtus un pieliktu punktu mačam, bet “Sunderland” beigās bija iespēja izraut neizšķirtu, taču Tibo glāba,” pēc mača teica “Chelsea” treneris Konte.

Citā premjerlīgas spēlē “Liverpool” viesos ar 3:0 (1:0) pārspēja “Middlesbrough”, panākot otrā vietā esošo Londonas “Arsenal”. Liverpūles vienībā ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Edams Lallana.

Tikmēr laimīgu uzvaru trešdien izcīnīja Mančestras “United”, kas viesos ar 2:1 (1:0) pārspēja Londonas “Crystal Palace”. Uzvaras vārtus divas minūtes pirms pamatlaika beigām guva Zlatans Ibrahimovičs.

Savukārt Mančestras “City” savā laukumā ar 2:0 (1:0) pārspēja “Watford” vienību. Tāpat pie uzvaras tika Totenhemas “Hotspur”, kas savu skatītāju priekšā ar 3:0 (1:0) pārspēja Hallas “City”, divus vārtus gūstot Kristianam Eriksenam.

Tikmēr ar “hat-trick” 13 minūšu laikā izcēlās venecuēliešu uzbrucējs Hosē Rondons, kurš kaldināja Vestbromvičas “Albion” uzvaru 3:1 (0:0) pār Svonsī “City”.

LETA jau vēstīja, ka pie svarīgas uzvaras Anglijas futbola premjerlīgas mačā otrdien tika Liverpūles “Everton”, kas savā laukumā ar 2:1 (1:1) pārspēja vienu no turnīra līdervienībām Londonas “Arsenal”.

Tikmēr citā otrdienas mačā zaudējumu piedzīvoja pagājušās sezonas premjerlīgas čempione Lesteras “City”, kas viesos ar 0:1 (0:1) piekāpās “Bournemouth”.

Anglijas premjerlīgas kopvērtējuma vadībā ar 40 punktiem 16 spēlēs atrodas Londonas “Chelsea”, kamēr sešus punktus atpaliek “Arsenal” un “Liverpool”. Par punktu mazāk ir Mančestras “City”, kam ar 30 punktiem seko “Hotspur”, bet vēl trīs punkti mazāk ir Mančestras “United” kontā. Savukārt Lesteras “City” ar 16 punktiem kopvērtējumā atrodas vien 14.vietā.