“Chelsea” vienojusies ar “Arsenal” par Žirū pāreju

Olivjē Žirū, sportazinas.com
REUTERS/Eddie Keogh

Dailymail ziņo, ka Premjerlīgas klubs Londonas “Chelsea” vienojies ar Londonas “Arsenal” par franču uzbrucēja pāreju.

Abi Premjerlīgas klubi veikuši pārrunas visas otrdienas garumā, līdz vienojušies, ka Francijas izlases uzbrucējs pievienosies sīvākajiem konkurentiem par apmēram 20 miljoniem eiro.

Sarunas abu klubu starpā esot apstājušās jau pēcpusdienā, kad “Arsenal” atteicies Žirū pārdot par 17 miljoniem eiro, ar iespēju nopelnīt vēl papildus apmēram sešus miljonus eiro, ja uzbrucējs attaisnos uz sevis liktās cerības. Jāatzīmē, ka “Arsenal” sākotnēji par uzbrucēju vēlējās 34 miljonus eiro!

Nedaudz vēlāk “Chelsea” izteikusi savu pēdējo piedāvājumu, kas bijis 20 miljonu apmērā. Tā kā abi klubi piekrituši šādam darījumam, Francijas izlases uzbrucējs jau drīz pievienosies “Chelsea” komandai.

31 gadu vecais uzbrucējs otrdienas pēcpusdienā gan devās ar “Arsenal” izbraukumā uz Velsas pilsētu Svonzi, lai aizvadītu Premjerlīgas spēli pret vietējo “Swansea”.

Paredzams, ka Žirū drīzumā varētu parakstīt trīs gadu līgumu ar “Chelsea”, kā rezultātā palielinātos arī viņa atalgojums, kas šobrīd “Arsenal” rindās ir aptuveni 100 000 eiro nedēļā.

Uzbrucējs šosezon piedalījies 15 Anglijas Premjerlīgas spēlēs, izceldamies ar četriem vārtu guvumiem.

Iepriekš ziņojām, ka Žirū pāreja ir svarīga arī “Arsenal” komandai, lai tās sastāvu varētu papildināt Vācijas Bundeslīgas kluba Dortmundes “Borussia” un Gabonas izlases uzbrucējs , kurš šodien ieradies Londonā.

Vācijas Bundeslīgas klubs Dortmundes “Borussia” un Londonas “Arsenal” vienojušies par 60 miljonu mārciņu (apmēram 68 miljonu eiro) vērtu darījumu, kā rezultātā uzbrucējs pievienosies Premjerlīgas klubam, taču šobrīd galīgo parakstu likšanu uz līgumiem aizkavē apstāklis, ka „Borussia” darījumam piekritīs tikai tad, ja Obamejanga vietā atradīs citu uzbrucēju.

Šāda situācija radusies, jo nojukušas sarunas starp Premjerlīgas klubu Londonas “Chelsea” un Itālijas A sērijas klubu „Roma” par Edina Džeko pievienošanos Londonas klubam, kā rezultātā “Chelsea” vēlas iegūt savu tiešo konkurentu uzbrucēju Olivjē Žirū, taču nevēlas maksāt “Arsenal” pieprasītos 34 miljonus eiro. Ja “Chelsea” iegūtu Džeko vai Žirū, uz Dortmundi varētu doties beļģu uzbrucējs  Mišī Batšuaji, un visas trīs puses saņemtu pa kārotajam uzbrucējam.

Gabonas izlases uzbrucējs šosezon piedalījies sešpadsmit Bundeslīgas spēlēs, kuru laikā guvis trīspadsmit vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Transfēru logs Anglijā un Vācijā noslēgsies rītvakar.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par