“Chelsea” zaudē punktus mačā pret “Burnley” (VIDEO)

22/04/2019 23:55

Pirmdien Anglijas futbola Premjerlīgas 35. spēļu kārtā Londonas “Chelsea” savā laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 (2:2) ar “Burnley” vienību.

Jau mača astotajā minūtē Džefs Hendriks izvirzīja vadībā viesus, bet četras minūtes vēlāk pēc teicamas Edena Azāra piespēles izlīdzinājumu panāca N’Golo Kantē. Divas minūtes vēlāk Gonsalo Igvains pēc Sesaro Aspilikvetas piespēles skaisti raidīja bumbu tuvējā augšējā stūrī un izvirzīja vadībā mājiniekus.

24. minūtē pēc standartsituācijas izspēlēšanas viesiem izlīdzinājumu panāca Ešlijs Bārnss. Turpinājumā iniciatīva piederēja mājiniekiem, kuri krietni vien vairāk kontrolēja bumbu un izdarīja vairāk sitienu pa vārtiem.

“Burnley” komanda līdz šim mačam bija izcīnījusi jau trīs panākumus pēc kārtas, bet “Chelsea” iepriekšējā mačā piekāpās līdervienībai “Liverpool”.