Cibuļska pārstāvētajai “Mountfield” grūts panākums Čempionu līgas spēlē

13/11/2019 21:37

Latvijas hokeja izlases aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā Čehijas komanda Hradeckrālovas “Mountfield” trešdien izcīnīja uzvaru Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē.

Hradeckrālovas “Mountfield” mājās ar rezultātu 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) uzvarēja Vācijas klubu Manheimas “Adler”

Cibuļskis laukumā pabija 20 minūtes un 15 sekundes, kas bija pārliecinoši lielākais spēles laiks komandā. Aizsargs sev atvēlētajā laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzvaras vārtus vien četras minūtes līdz spēles beigām guva Alešs Jergls.

Jau ziņots, ka Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Šveices komanda “Lausanne” otrdien ar rezultātu 2:1 uzvarēja Čehijas klubu Plzeņas “Škoda”.

Abas latviešu pārstāvētās komandas atrodas atšķirīgos izslēgšanas turnīra zaros, tāpēc savā starpā var spēkoties vien finālā.

Astotdaļfināla atbildes mači ieplānoti nedēļu vēlāk. Uzvarētāja divu spēļu summā sasniegs ceturtdaļfinālu.

No Latviju pārstāvošajiem hokejistiem apakšgrupu turnīrā piedalījās arī aizsargs Guntis Galviņš, taču viņa pārstāvētā Tršinecas “Ocelārži” komanda “play-off” nesasniedza.

Grupu kārtā 32 klubi tika salozēti astoņās apakšgrupās, no kurām katras divas labākās vienības iekļuva “play-off”. Pirmajās trijās izslēgšanas turnīra kārtās labākos nosaka divu maču summā, bet finālā tiek aizvadīta viena izšķirošā spēle.

Iepriekšējā sezonā par čempioni trešo reizi vēsturē tika kronēts Zviedrijas klubs Gēteborgas “Frolunda Indians”, kas finālā ar 3:1 uzvarēja Vācijas vienību Minhenes “Red Bull”.

Turnīrā līdz šim nekad nav spēlējušas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības.