Cibuļskim piespēle latviešu klubu duelī Čehijā; panākums arī Galviņam un Bukartam

02/11/2018 21:31

Divu latviešu pārstāvēto klubu duelī Čehijas Ekstralīgā šovakar Oskars Cibuļskis izcēlās ar rezultatīvu piespēli un palīdzēja Hradeckrāloves ”Mountfield”, ko pārstāv arī Māris Bičevskis, mājās ar 4:2 pieveikt Ralfa Freiberga un Edgara Kuldas pārstāvēto Zlīnas ”Aukro Berani”.

”Mountfield” latviešu pārstāvēto klubu duelī otrās trešdaļas ievadā ielaida vārtus mazākumā (1:1), taču atlikušajā laikā guva trīs vārtus un izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas – 4:2. Pateicoties šim panākumam, pakāpās uz trešo vietu Čehijas Ekstarlīgas kopvērtējumā un panāca līgas līderes. Hradeckrāloves komanda šosezon 17 spēlēs izcīnījusi 31 punktu. Tikmēr ”Aukro Berani” ar 16 mačos iegūtiem 24 punktiem ieņem devīto pozīciju.

Cibuļskis nopelnīja rezultatīvu piespēli pēdējās trešdaļas vidū, kad palīdzēja mājiniekiem atjaunot divu vārtu pārsvaru un gūt ceturtos vārtus. Latviešu aizsargs laukumā pavadīja 21 minūti un 12 sekundes, kuru laikā neizdarīja nevienu metienu pa pretinieku vārtiem, taču bloķēja vienu sāncenšu metienu un pielietoja vienu spēka paņēmienu. Spēli viņš pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Šosezon 17 mačos Cibuļskis izdarījis četras rezultatīvas piespēles.

Savukārt Bičevskis nospēlēja 17 minūtes un 19 sekundes, izpildot divus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarot 11 no 19 (58%) iemetieniem un nopelnot divas soda minūtes. Latviešu uzbrucējs cīņu pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1. Aizvadītajās 14 spēlēs viņš guvis vienus vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr zaudētāju rindās Freibergs laukumā pavadīja 21 minūti un 33 sekundes. To laikā latviešu aizsargs divas reizes meta pa pretinieku vārtiem un bloķēja vienu pretinieku metienu. Maču viņš noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -2. Šosezon Freibergs 16 cīņās izcēlies ar diviem precīziem metieniem un deviņiem punktiem.

Savukārt Kulda nospēlētājās 13 minūtēs un 19 sekundēs neizdarīja nevienu metienu pa pretinieku vārtiem un protokolā atzīmējās tikai ar divu minūšu noraidījumu. Toties latviešu uzbrucējs spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Aizvadītajās 16 spēlēs viņš guvis četrus vārtus un izdarījis piecas rezultatīvas piespēles.

Citā mačā Gunta Galviņa un Roberta Bukarta pārstāvētā ”Ocelari” realizēja divus skaitliskos vairākumus 29 sekunžu laikā, astotajā minūtē izvirzoties vadībā ar divu vārtu pārsvaru (2:0) pret Karlovi Vari ”Energie” un izcīnot ceturto uzvaru pēdējos piecos mačos – 2:1. Patiecoties šovakar izcīnītajam panākumam, ”Ocelari” pakāpās uz sesto pozīciju Čehijas Ekstralīgas kopvērtējumā. Triņecas komanda līdz šim aizvadītajās 16 spēlēs izcīnījusi 26 punktus.

Galviņš laukumā pavadīja 17 minūtes un 36 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī bloķēja četrus sāncenšu metienus un pielietoja divus spēka paņēmienus. Latviešu aizsargs spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Šosezon 12 spēlēs viņš guvis vienus vārtus un nopelnījis trīs rezultatīvas piespēles.

Savukārt Bukarts nospēlēja tikai deviņas minūtes un 28 sekundes. To laikā latviešu uzbrucējs nevienu reizi neapdraudēja pretinieku vārtu drošību un zaudēja abos iemetienos, kuros piedalījās. Arī viņš maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Šajā sezonā aizvadītajās 14 spēlēs Bukarts izcēlies ar trim vārtiem un 11 punktiem.