Cibuļska un Sotnieka pārstāvētā “Rytiri” nosargā vietu Čehijas līgā

21/04/2023 23:39
Nokopēts
Jaromīrs Jāgrs

Šovakar divu Latvijas aizsargu pārstāvētā Kladno “Rytiri” ar 1:0 pārspēja Zlinas “PSG Berani”, tādējādi nosargājot vietu Čehijas līgā.

Vienīgos vārtos 22. minūtē guva uzbrucējs Miroslavs Indraks, kuram asistējuši Jirži Tichačeks un Jakubs Klepišs.

Oskars Cibuļskis laukumā pavadīja 22 minūtes un 47 sekundes, izdarot divus metienus pa vārtiem un pielietojot vienu spēka paņēmienu. Tikmēr Kristaps Sotnieks nospēlētajās 16 minūtēs un 25 sekundēs vienu reizi meta pa vārtiem un bija laukumā brīdī, kad komanda guva vienīgos vārtus, nopelnot lietderību +1.

Savukārt 51 gadu vecais komandas īpašnieks Jaromīrs Jāgrs nospēlēja 17 minūtes un 40 sekundes, vēl divas minūtes pavadot uz noraidīto soliņa.

Līdz ar šo panākumu “Rytiri” triumfēja sērijā ar 4-0 un arī nākamsezon spēlēs Čehijas augstākajā līgā, kamēr “PSG Berani” to nāksies atstāt.

Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (“Allsvenskan”) Kristera Gudļevska pārstāvētā “Modo” ar 2:1 pieveica “Djurgarden”, arī finālsērijā rezultātam kļūstot identiskam. Tikmēr Andra Džeriņa pārstāvētā Herningas “Blue Fox” ar 2:6 zaudēja “Aalbor” Dānijas līgas finālā un kļuva par vicečempioni.

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām