Cibuļska vārti sekmē komandas uzvaru Čehijas čempionāta pusfināla mačā

03/04/2018 22:23
cibulskis, sportazinas

Latvijas hokeja izlases aizsargs Oskars Cibuļskis otrdien guva vārtus Čehijas čempionāta pusfināla sērijas ceturtajā spēlē, palīdzēdams Hradeckrālovas “Mountfield” komandai izcīnīt uzvaru.

Cibuļskis un Andra Džeriņa pārstāvētā “Mountfield” viesos ar rezultātu 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:0) pārspēja Tršinecas “Ocelārži” vienību, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 1-3.

Cibuļskis vārtus guva nepilnas trīs minūtes pirms pirmā perioda beigām, ripu pretinieku cietoksnī raidīdams no iemetienu apļa.

Uzvaru viesiem nodrošināja Radeks Smoleņāks, kurš guva vārtus 33 sekundes pirms pagarinājuma beigām.

Cibuļskis šajā mačā laukumā bija 25 minūtes un 23 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku raidījumu un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Tikmēr Džeriņš uz ledus pavadītajās 19 minūtes un 14 sekundēs veica divus metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 15 no 25 iemetieniem, iekrāja 14 soda minūtes un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Sērijas piektā spēle notiks piektdien Hradeckrālovā.

Izslēgšanas turnīrā Džeriņš astoņos mačos ir izcēlies ar vieniem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli, bet Cibuļskis “play-off” tikpat spēlēs guvis piecus vārtus un veicis četras rezultatīvas piespēles.

“Mountfield” regulārajā čempionātā ieņēma otro vietu un ceturtdaļfināla sērijā ar 4-3 pārspēja Liberecas “Bili Tygri”, kamēr “Ocelārži” bija trešā un ar tādu pašu rezultātu uzvarēja Pardubices “Dinamo”.

Iepriekšējā sezonā “Mountfield” apstājās pusfinālā, kamēr par čempioni tika kronēta Brno “Kometa” komanda, kas finālā ar 4-0 pārspēja “Bili Tygri”.

“Mountfield” kā regulārā turnīra otrās vietas ieguvēja jau nodrošinājusi vietu nākamās sezonas Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgā.