Cibuļskim 1+1 “Mountfield” uzvarā pār Jagra komandu

15/09/2019 21:10

Latvijas izlases aizsargs Oskars Cibuļskis atzīmējās ar vārtiem un piespēli Čehijas čempionāta spēle, palīdzot Hradeckrālovas “Mountfield” pārspēt Kladno “Rytiri” ar 5:2.

Čehija

“Mountfield” izcīnīja pirmo panākumu jaunajā sezonā, uzvarot “Rytiri” vienību, kuras īpašnieks ir Čehijas hokeja leģenda Jaromīrs Jāgrs. 47 gadus vecais spēlētājs joprojām nav noslēdzis karjeru un ir atrodams komandas pieteikumā.

Uzvarētāju trešajā vārtu guvumā ar piespēli atzīmējās Oskars Cibuļskis, kurš vēlāk pats guva vārtus. Aizsargs uz ledus pavadīja 18:09 minūtes. Tikmēr uzbrucējam Mārim Bičevskim 14:19 minūtes laukumā un seši uzvarēti iemetieni no 11.

Gunta Galviņa pārstāvētā Čehijas čempione Tršinecas “Ocelari” papildlaikā zaudēja Brno “Kometa” ar 1:2. Aizsargs laukumā pavadīja 20 minūtes un 41 sekundi, izdarīja divus metienus pa vārtiem un spēli noslēdza ar negatīvu lietderību -1.

Zlīnas “Berani” savā laukumā zaudēja Ostravas “Vitkovice Ridera” ar 2:3. Lielākais spēles laiks mājinieku komandā ir aizsargam Ralfam Freibergam, kurš laukumā pavadīja 24:09 minūtes, izdarīja piecus metienus un spēli noslēdza ar -1. Uzvarētāju rindās Roberts Bukarts uz ledus pavadīja 19:22 minūtes, trīs reizes meta pa vārtiem un maču pabeidza ar +2.

Vācija

Otro neveiksmi divās spēlēs piedzīvoja Riharda Bukarta pārstāvētā Diseldorfas EG, kas zaudēja vicečempionei Minhenes “Red Bull” ar 2:3. Šodien EG treneri latvietim atvēlēja 14:59 minūtes laukumā, kuru laikā Bukarts jaunākais paspēja izdarīt divus metienus pa vārtiem un vienu piespēli. Vēl divas minūtes uzbrucējs pavadīja uz noraidīto soliņa.