Cibuļskim piespēle graujošā uzvarā, Bukartam katastrofāla sagrāve

21/01/2018 22:07

Čehijas Hokeja Ekstralīgā ar rezultatīvu piespēli izcēlies aizsargs Oskars Cibuļskis, kura Hradeckrāloves “Mountfield” ar rezultātu 7:3 sagrāva Litvinovas “Verva”. Latvijas izlases hokejists 19:17 minūšu laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, veica divus spēka paņēmienus, kā arī bloķēja vienu raidījumu uz savas komandas vārtiem.

Savukārt “Mountfield” centra uzbrucējs Andris Džeriņš 17:18 minūtēs uzvarēja 15 no 22 iemetienos, kā arī izdarīja divus metienus.

Tikmēr ārkārtīgi neveiksmīgs mačs padevies Roberta Bukarta un Ralfa Freiberga Zlīnas “Aukro Berani”, kas viesos ar 0:7 kapitulēja Liberecas “Bílí Tygři”.

Bukarts 18:20 minūtēs izdarīja četrus metienus, esot laukumā divu vārtu zaudējumu brīdī, kamēr aizsargam Freibergam divi metieni un katastrofāls lietderības koeficients (-4).

Hradeckrāloves “Mountfield” Čehijas Ekstralīgas kopvērtējumā ar 80 punktiem ieņem otro pozīciju, kamēr Zlīnas “Aukro Berani” ar 60 punktiem – septīto.

Jāatzīmē arī aizsarga Eduarda Hugo Jansona Krievijas Augstākajā hokeja līgā (VHL) gūtie vārti Almetjevskas “Neftyanik” izbraukuma mačā pret Ņižņijtagilas “Sputnik” – 8:1. Almetjevskas hokejistiem šī bija jau septītā uzvara pēc kārtas, kas viņiem ar 87 punktiem 41 spēlē ierindoties VHL turnīra tabulas ceturtajā vietā.