Latviešu pārstāvētajiem klubiem zaudējumi Čehijas un Šveices “play-off” mačos

19/03/2019 23:30

Latviešu aizsarga Oskara Cibuļska un uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā Hradeckrālovas”Mountfield” komanda otrdien cieta zaudējumu arī otrajā Čehijas čempionāta izslēgšanas turnīra ceturtdaļfināla mačā.

Pirmajā mačā “Mountfield” savā laukumā ar rezultātu 0:5 (0:2, 0:1, 0:2) piekāpās Brno “Kometa”, sērijā līdz četrām uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-2.

Cibuļskis šajā mačā laukumā pavadīja 21 minūti un četras sekundes, kuru laikā veica divus metienus pa vārtiem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -2.

Savukārt Bičevskis nospēlētajās 14 minūtēs un septiņās sekundēs pa vārtiem nemeta, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja sešos no 11 iemetieniem, tika pie divām soda minūtēm un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -1.

Cibuļskis regulārajā čempionātā 48 spēlēs guva trīs vārtus un veica deviņas rezultatīvas piespēles, kamēr Bičevskis 41 mačā atzīmējās ar diviem vārtiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm. Izslēgšanas turnīrā abi latvieši pagaidām ir bešā.

Šonedēļ izslēgšanas turnīru no ceturtdaļfināla sāks arī aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Tršinecas “Ocelari”, kas spēkosies pret Vitkovices “Ridera'”.

Jau ziņots, ka zaudējumus Čehijas čempionāta izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā piedzīvoja latviešu aizsarga Ralfa Freiberga un uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Zlīnas “PSG Berani”, kā arī uzbrucēja Roberts Bukarta pārstāvētā Prāgas “Sparta”.

Tikmēr Šveices augstākās līgas (NLA) ceturtdaļfināla piektajā spēlē latviešu uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne” komanda otrdien cieta zaudējumu savā laukumā ar rezultātu 1:5 (1:2, 0:1, 0:2) pret vārtsarga Ivara Punnenova un uzbrucēja Riharda Melnalkšņa pārstāvēto Langnau “Tigers”, sērijā līdz četrām uzvarām saglabājot vadību ar 3-2.

Ķēniņš šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 42 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem un tika pie negatīva lietderības koeficienta.

Tikmēr Punnenovs ilgstoši ārstē savainojumu, kamēr Melnalksnim šosezon nav izdevies nostiprināties NLA komandas sastāvā.