Cibuļskim vārti, Bičevskim un E. Kuldam rezultatīvas piespēles zaudējumos Čehijā (VIDEO)

25/01/2019 21:57

Čehijas hokeja Ekstralīgā šovakar ar vārtu guvumu izcēlās Latvijas izlases aizsargs Oskars Cibuļskis, taču tas neglāba viņa un Māra Bičevska pārstāvēto Hradeckrāloves “Mountfield” no zaudējuma ļoti rezultatīvā mačā viesos. Tikmēr ar rezultatīvu piespēli Zlīnas “PSG Berani” kluba vienīgajā vārtu guvumā šovakar atzīmējās uzbrucējs Edgars Kulda.

Cibuļskis ar savu otro precīzo metienu šosezon spēlē pret “Mlada Boleslav” izcēlās cīņas piektajā minūtē, atklājot mača rezultātu. Drīz vien pēc tam “Mountfield” arī panāca 2:0, tomēr laukuma saimnieki vēl pirmajā trešdaļā paguva ne tikai atspēlēties, bet arī izvirzīties priekšā (3:2). Mačs turpinājās ļoti rezultatīvi, viesiem 48. minūtē pēc Māra Bičevska piespēles panākot 5:5, taču spēles izskaņa pilnībā piederēja “Mlada Boleslav” hokejistiem, kuri nepilnas minūtes laikā (57. līdz 58. minūtē) guva trīs bezatbildes vārtus un nokārtoja panākumu ar 8:5.

Cibuļskis darbojās “Mountfield” otrajā aizsargu pārī un uz ledus pavadīja 21:28 minūtes (otrs lielākais laiks komandā), bez vārtu guvuma izceļoties arī ar diviem metieniem pa vārtiem. Oskara rēķinā šosezon aizvadītajās 34 spēlēs divi vārti un piecas piespēles.

Tikmēr trešās maiņas uzbrucējs Bičevskis (šosezon 35 spēlēs 2+8)  15:09 minūtēs rezultatīvajai piespēlei pievienoja arī vienu raidījumu pa vārtiem un septiņus uzvarētus iemetienus (no 21).

Trešajā periodā zaudējot divus vārtus skaitliskajā mazākumā, neveiksmi savā laukumā ar pret “Olomouc” vienību rezultātu 1:2 piedzīvoja Ralfa Freiberga un Edgara Kuldas pārstāvētā Zlīnas “PSG Berani”.

Uzbrucējs Kulda atzīmējās ar savu devīto rezultatīvo piespēli šosezon, mača 34. minūtē piespēlējot Jakubam Hermanam, kurš tobrīd panāca 1:0 mājinieku labā.

Freibergs, kā ierasts, darbojās Zlīnas kluba pirmajā aizsargu duetā un nospēlētajās 24:17 minūtēs (lielākais spēles laiks komandā) izpildīja vienu metienu pa vārtiem un pielietoja vienu spēka paņēmienu. Ralfa rēķinā šosezon 4+15 aizvadītajās 38 spēlēs.

Tikmēr otrās maiņas uzbrucējs Kulda (šosezon 9+9) 14:17 minūtēs rezultatīvajai piespēlei pievienoja arī vienu metienu pa vārtiem.