Cibuļskim vārti pret trīs latviešu pārstāvēto “Verva”

03/02/2023 21:56
Oskars Cibuļskis

Šovakar Čehijas ekstralīgā Oskars Cibuļskis izcēlās ar vārtu guvumu, kaldinot sevis pārstāvētās Kladno “Rytiri” uzvaru pār Jāņa Jaka, Kristapa Zīles, un Ralfa Freiberga pārstāvēto Litvinovas “Verva” ar 5:2.

Cibuļskis laukumā pavadīja 18 minūtes un 44 sekundes, izdarot divus metienus un nopelnot pozitīvu lietderību +3. Viņa komandas biedram Kristapam Sotniekam 19 minūtes un 38 sekundes laukumā un negatīva lietderība -1. Pretinieku rindās Jakam 18:15 minūtes uz ledus, rezultatīva piespēle un -2, Zīlem 20:03 minūtes un pieci metieni pa vārtiem, bet Freibergam 17:30 minūtes laukumā.

Roberta Bukarta pārstāvētā Ostravas “Vitkovice Ridera” ar 3:4 zaudēja Prāgas “Sparta”. Latviešu uzbrucējs nospēlēja 19 minūtes un 45 sekundes, izdarot vienu rezultatīvu piespēli.

Tršinecas “Ocelari” ar Kārli Čuksti sastāvā ar 1:5 zaudēja Brno “Kometa”. Aizsargs laukumā pavadīja 16 minūtes un 52 sekundes, vēl četras minūtes pavadot uz noraidīto soliņa.

Tikmēr Māra Bičevska pārstāvētā “Mlada Boleslav” papildlaikā atzina Liberecas “Bili Tygri” pārākumu ar 3:4. Latviešu uzbrucējs nospēlēja 14 minūtes un 50 sekundes, uzvarot četrus no 13 iemetieniem, savukārt pretinieku rindās ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Uvis Balinskis.

Somija

Mikeli “Jukurit” ar 1:2 zaudēja Oulu “Karpat”. Oskars Batņa laukumā pavadītajās 14 minūtēs un 43 sekundēs izdarīja vienu metienu un nopelnīja negatīvu lietderību -1.

Slovākija

“Dukla Michalovce” ar 1:3 zaudēja “HC 05”. Nedz Patriks Zabusovs, nedz Vitālijs Pavlovs pie punktiem netika.

Filips Buncis izcēlās ar diviem (1+1) punktiem “Nitra” neveiksmē bullīšos pret “Poprad” ar 4:5.

Roberta Mamčica pārstāvētā “Nove Zamky” svinēja uzvaru pār “Presov” pēcspēles metienu sērijā ar 2:1.

Vācija

Kaspars Daugaviņš izdarīja rezultatīvu piespēli Izerholnas “Roosters” vienīgajā vārtu guvumā pret DEG – 1:2. Piespēle arī Mikam Indrašim Šveningeras “Wild Wings” neveiksmē pret “Ingolstadt” ar 3:5.

Citas līgas

“Allsvenskan” turnīrā Renāra Krastenberga pārstāvētā AIK ar 4:2 pārspēja “Vasteras”, Georga Golovkova pārstāvētā “Almtuna” bullīšos ar 2:1 apspēlēja “Vita Hasten”, bet MODO ar Kristeru Gudļevski vārtos overtaimā ar 2:3 zaudēja “Karlskoga”.

Tikmēr Austrijā Artūrs Kulda guva vārtus “Villach” panākumā par Bolzano “Foxes” ar 5:2, bet Riharda Bukarta pārstāvētā KAC izrādījās spēcīgāka pār “Fehervar” – 4:3, latvietim izdarot piespēli komandas ceturtajā vārtu guvumā.