Cibuļskis asistē zaudējumā Čempionu līgas finālā, Bukartam vārti Čehijā

04/02/2020 22:15

Latvijas hokeja izlases aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield” otrdien ar rezultātu 1:3 piekāpās Gēteborgas “Frolunda Indians” Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas finālā.

Cibuļskis uz ledus pavadīja 16 minūtes un 34 sekundes, izdarīja rezultatīvu piespēli un spēli noslēdza ar lietderības koeficientu -1. Kopumā šajā Čempionu līgas sezonā latviešu aizsargam 10 spēlēs četras rezultatīvas piespēles.

No Latviju pārstāvošajiem hokejistiem ceturtdaļfināla barjeru nepārvarēja uzbrucējs Ronalds Ķēniņš ar “Lausanne” vienību, bet apakšgrupu turnīrā piedalījās arī aizsargs Guntis Galviņš, taču viņa pārstāvētā Tršinecas “Ocelārži” komanda “play-off” nesasniedza.

Grupu kārtā 32 klubi tika salozēti astoņās apakšgrupās, no kurām katras divas labākās vienības iekļuva “play-off”. Pirmajās trijās izslēgšanas turnīra kārtās labākos noteica divu maču summā, bet finālā tika aizvadīta viena izšķirošā spēle.

Iepriekšējā sezonā par čempioni trešo reizi vēsturē tika kronēts Zviedrijas klubs Gēteborgas “Frolunda Indians”, kas finālā ar 3:1 uzvarēja Vācijas vienību Minhenes “Red Bull”.

Čehija

Čehijas hokeja ekstralīgā maču aizvadīja Roberta Bukarta Ostravas “Vitkovice Ridera”, kura ar 4:2 (1:0, 2:1, 1:1) piedzīvoja zaudējumu pret Prāgas “Sparta” vienību.

Uzbrucējs šajā mačā laukumā pavadīja 19 minūtes un 2 sekundes, kuru laikā guva komandas pirmos vārtus, izpildīja divus metienus, bloķēja vienu metienu un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu 0.

Bukartam šajā sezonā Čehijas ekstralīgā 39 spēlēs, 36 punkti, 15 vārti un 21 rezultatīva piespēle.

“Vītkovice Ridera” ar 50 punktiem 44 spēlēs ieņem 12.vietu 14 komandu konkurencē.