Cibuļskis nespēlē, Bukarts un Freibergs rezultatīvi Čehijā

30/01/2018 23:29
Ralfs Freibergs, Sportazinas.com

Šodien Čehijas augstākajā hokeja līgā spēles aizvadīja latviešu pārstāvētie Zlīnas “Aukro Berani” un Hradeckrālovas “Mounrtfield”.

Roberta Bukarta un Ralfa Freiberga pārstāvētā “Aukro Berani”  izbraukumā ar 4:3 (1:0, 1:2, 1:1, 1:0) pagarinājumā pārspēja Litvīnovas “Verva” hokejistus. Šajā spēlē ar rezultatīvām piespēlēm atzīmējās abi Latvijas izlases hokejisti.

Abi hokejisti rezultativitātes punktus nopelnīja spēles 32. minūtē, asistējot Jakubam Ferencam, kurš tobrīd dubultoja Zlīnas hokejistu pārsvaru, panākot 2:0. Lai arī “Aukro Berani” savu pārsvaru nenosargāja, tai tomēr izdevās izcīnīt uzvaru papildlaikā, kad savu iespēju nekļūdīgi izmantoja Jirži Ondrāčeks, iemezdams ceturto ripu pretinieku vārtos.

Bukarts nepilnu 22 minūšu laikā izdarīja sešus metienus un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu (-1).

Tikmēr Freibergs uz ledus pavadīja 19 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā rezultatīvajai piespēlei pievienoja arī spēka paņēmienu, četras soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu (-2).

Šajā sezonā Bukarts 44 spēlēs guvis 17 vārtus un atdevis 23 rezultatīvas piespēles, noslēdzot Čehijas augstākās hokeja līgas rezultatīvāko spēlētāju piecinieku. Savukārt Freibergs 46 spēlēs atzīmējies ar trijiem vārtu guvumiem un divdesmit rezultatīvām piespēlēm, būdams pārliecinoši rezultatīvākais komandas aizsargs.

Šonedēļ ziņojām, ka Freibergs, kurš šosezon ir Zlīnas kluba vadošā pāra aizsargs, pagarinājis līgumu ar klubu līdz 2020. gadam. Tuvākajā laikā līdzīgu soli varētu izdarīt arī Bukarts.

Andra Džeriņa un Oskara Cibuļska pārstāvētā “Mounrtfield” savā laukumā ar 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) pārspēja “Olomouc” hokejistus. Kamēr Cibuļskis savainojuma dēļ nebija spēles pieteikumā, Džeriņš uz ledus pavadīja 17 minūtes un 32 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar četriem minūtēm, divām soda minūtēm un neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases centra uzbrucējs šajā sezonā aizvadījis 37 spēles, kurās guvis piecus vārtus un atdevis piecpadsmit rezultatīvas piespēles. Tikmēr Cibuļskim šosezon 45 spēlēs septiņi vārtu guvumi un deviņas rezultatīvas piespēles.

Čehijas čempionāta pirmajā vietā šobrīd ar 46 spēlēs izcīnītiem 97 punktiem atrodas Plzeņas “Škoda” komanda, kurai ar 87 punktiem seko tieši “Mountfield”. “Aukro Berani” ar 66 punktiem ieņem septīto vietu četrpadsmit komandu konkurencē.