Cibuļskis un Bičevskis ar zaudējumu sāk Čehijas čempionāta ceturtdaļfinālu

18/03/2019 20:53

Čehijas čempionāta izslēgšanas turnīra ceturtdaļfinālu ar zaudējumu pirmdien sāka latviešu aizsarga Oskara Cibuļska un uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield” komanda.

Pirmajā mačā “Mountfield” savā laukumā ar rezultātu 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) piekāpās Brno “Kometa”, sērijā līdz četrām uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-1.

Cibuļskis šajā mačā laukumā pavadīja 21 minūti un 36 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku raidījumu un pielietoja vienu spēka paņēmienu, nopelnot neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt Bičevskis nospēlētajās 14 minūtēs un 17 sekundēs izpildīja vienu metienu pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, uzvarēja astoņos no 11 iemetieniem un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -1.

Cibuļskis regulārajā čempionātā 48 spēlēs guva trīs vārtus un veica deviņas rezultatīvas piespēles, kamēr Bičevskis 41 mačā atzīmējās ar diviem vārtiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

Šonedēļ izslēgšanas turnīru no ceturtdaļfināla sāks arī aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Triņecas “Ocelari”, kas spēkosies pret Vitkovices “Ridera'”.

Jau ziņots, ka zaudējumus Čehijas čempionāta izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā piedzīvoja latviešu aizsarga Ralfa Freiberga un uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Zlīnas “PSG Berani”, kā arī uzbrucēja Roberts Bukarta pārstāvētā Prāgas “Sparta”.

Čehijas čempionāta regulārajā turnīrā uzvarēja Libereces “Bily Tigry”, otrajā vietā bija Triņecas “Ocelari”, bet trešo vietu ieņēma Plzeņas “Škoda”, šīm trim vienībām nodrošinot ceļazīmi uz Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas nākamās sezonas turnīru.

Ceturto vietu ieņēma Hradeckrālovas “Mountfield”. Tikmēr Zlīnas “PSG Berani” bija devītā, bet Prāgas “Sparta” noslēdza pirmo desmitnieku.