Cibuļskis un Bičevskis nonāk viena zaudējuma attālumā no sezonas beigām

22/03/2019 23:11

Latviešu aizsarga Oskara Cibuļska un uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield” komanda piektdien nonāca viena zaudējuma attālumā no sezonas beigām.

“Mountdield” vienība Čehijas čempionāta izslēgšanas turnīra ceturtdaļfināla trešajā spēlē izbraukumā ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:1, 0:1) piekāpās Brno “Kometa”, sērijā līdz četrām uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-3.

Cibuļskis šajā mačā laukumā pavadīja 19 minūtes un 39 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja divas soda minūtes, dueli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Bičevskis nospēlētajās 13 minūtēs un 16 sekundēs izpildīja vienu metienu, veica vienu spēka paņēmienu, uzvarēja divos no desmit iemetieniem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Šīs sērijas nākamais un, iespējams, noslēdzošais mačs notiks jau sestdien Brno pilsētā.

Cibuļskis regulārajā čempionātā 48 spēlēs guva trīs vārtus un veica deviņas rezultatīvas piespēles, kamēr Bičevskis 41 mačā atzīmējās ar diviem vārtiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm. Izslēgšanas turnīrā abi latvieši pagaidām ir bešā.

Citā ceturtdaļfināla pārī aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Tršinecas “Ocelari” ar 2-0 atrodas vadībā pret Vitkovices “Ridera”.

Jau ziņots, ka zaudējumus Čehijas čempionāta izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā piedzīvoja latviešu aizsarga Ralfa Freiberga un uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Zlīnas “PSG Berani”, kā arī uzbrucēja Roberts Bukarta pārstāvētā Prāgas “Sparta”.

Čehijas čempionāta regulārajā turnīrā uzvarēja Libereces “Bily Tygri”, otrajā vietā bija Tršinecas “Ocelari”, bet trešo vietu ieņēma Plzeņas “Škoda”, šīm trim vienībām nodrošinot ceļazīmi uz Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas nākamās sezonas turnīru.

Ceturto vietu ieņēma Hradeckrālovas “Mountfield”. Tikmēr Zlīnas “PSG Berani” bija devītā, bet Prāgas “Sparta” noslēdza pirmo desmitnieku.