Ciematnieks pamet handbola federācijas ģenerālsekretāra amatu

Guntis Ciematnieks, sportazinas.com
Guntis Ciematnieks | Foto: HK Celtnieks

Latvijas Handbola federācijas (LHF) Padome pēc abpusējas vienošanās pārtraukusi darba attiecības ar līdzšinējo organizācijas ģenerālsekretāru Gunti Ciematnieku.

Tā kā līdz pārvēlēšanu kongresam 2021.gada martā ir atlikuši astoņi mēneši, LHF prezidents Mārtiņš Bičevskis ir vienojies ar organizācijas viceprezidentu Normundu Blomi, ka viņš uzņemsies ģenerālsekretāra pienākumus.

Viņa kandidatūra tiks virzīta biedru kopsapulcē 6.augustā.

Bičevskis uzsver, ka Ciematnieka darbības laikā ir vairāki izceļami sasniegumi, kas nodrošina iespēja handbola tālākai attīstībai.

“Protams, kā galvenais piemērs jāmin izlases kvalificēšanās 2020.gada Eiropas čempionāta finālturnīram, kas Latvijas izlasei izdevās pirmo reizi vēsturē. Vēl viens būtisks sasniegums ir iegūtās tiesības organizēt U-20 Eiropas čempionātu vīriešiem B divīzijā. Šobrīd pēc vienošanās esam nolēmuši, ka ģenerālsekretāra amatā turpmāk Ciematnieks vairs nestrādās. No savas puses vēlos novēlēt Guntim veiksmi turpmākajā karjerā,” LHF citē Bičevska teikto.

Ciematnieks atzīmē, ka ar ierobežoties resursiem izdevies sasniegt rezultātus, no kuriem galvenais bija dalība Eiropas čempionāta finālturnīrā.

“Šobrīd esmu nolēmis pieņemt jaunus profesionālos izaicinājumus, un handbola starpsezona ir labākais laiks, kad šādus lēmumus pieņemt,” pauž Ciematnieks.

Pirms viņa handbola federācijas ģenerālsekretāra pienākumus pildīja Anrijs Brencāns.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par