Cigaņika komandai neizšķirts Ukrainā

01/11/2020 21:48
Andrejs Cigaņiks

Latvijas futbola izlases pussarga Andreja Cigaņika pārstāvētā Luhanskas “Zorja” svētdien cīnījās neizšķirti Ukrainas premjerlīgas astotās kārtas spēlē.

“Zorja” viesos spēlēja 1:1 (0:0) ar Petrovas “Ingulec” vienību.

Cigaņiks bija komandas sākumsastāvā un laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Mājinieki vadībā izvirzījās 64.minūtē pēc Denisa Janakova precīzā sitiena. Puslaika turpinājumā viesi nopelnīja 11 metru soda sitienu, kuru 75.minūtē ar otro piegājienu realizēja Vladlens Jurčenko.

Jau ziņots, ka 90 minūtes sestdien spēlēja arī aizsargs Kaspars Dubra, kura pārstāvētā “Oleksandriya” mājās spēlēja neizšķirti 2:2 (0:1) pret “Desna”.

“Zorja” un “Oleksandriya” astoņās spēlēs iekrājušas pa desmit punktiem, kas tām turnīra tabulā dod attiecīgi astoto un devīto vietu.

Iepriekšējā sezonā par Ukrainas čempioniem tika kronēti Doņeckas “Shakhtar” futbolisti, Cigaņika pārstāvētā komanda ieguva bronzu, bet Dubras klubs bija piektajā vietā.