Cigaņika pārstāvētā “Widzew” izrauj neizšķirtu

13/03/2023 22:21
Andrejs Cigaņiks

Latvijas futbola izlases pussarga Andreja Cigaņika pārstāvētā Lodzas “Widzew” pirmdien izbraukumā kompensācijas laikā panāca neizšķirtu Polijas ekstraklases 24.kārtas spēlē. “Widzew” spēlēja 1:1 (0:1) ar Plockas “Wisla”.

Cigaņiks bija savas komandas starta vienpadsmitniekā un tika nomainīts 79.minūtē, viņa vietā laukumā nākot Pavelam Zelinskim. Mača 40.minūtē mājinieku labā vārtus guva Rafals Volskis. Izlīdzinājumu Lodzas komandai kompensācijas laika septītajā minūtē panāca Jordi Sančess Rivass.

Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” ar 58 punktiem 24 spēlēs turnīrā tabulā ir pirmajā vietā, “Widzew” ar 37 punktiem ir piektā, bet Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” ar 25 punktiem ieņem 16.pozīciju 18 komandu konkurencē.

Iepriekšējā sezonā par čempioni kļuva Poznaņas “Lech”.