Cigaņika pārstāvētajai “Widzew” uzvara Polijas futbola čempionāta spēlē

08/05/2023 23:46
Andrejs Cigaņiks

Latvijas pussarga Andreja Cigaņika pārstāvētā Lodzas “Widzew” pirmdien Legņicā svinēja uzvaru Polijas futbola čempionāta spēlē. “Widzew” viesos ar 1:0 (0:0) apspēlēja līgas pastarīti Legņicas “Miedz”.

87.minūtē vārtus guva deviņas minūtes iepriekš laukumā uz maiņu nākušais Dominiks Kuns. Jau ziņots, ka svētdien kopā ar Čenstohovas “Rakow” Polijas čempionu titulu nodrošināja Vladislava Gutkovska pārstāvēta Čenstohovas “Rakow”.

31.kārtas spēlē “Rakow” viesos gan ar 0:1 atzina Kelces “Korona” pārākumu, taču Varšavas “Legia” izbraukumā ar 1:2 zaudēja Ščecinas “Pogon”, trīs spēles pirms turnīra beigām Čenstohovas komandai turnīra tabulā kļūstot neaizsniedzamai.

Sestdien pussarga Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” savā laukumā ar 1:3 piekāpās Lubinas “Zaglebie”, komandai pēc 15 sezonām ekstraklasē pametot augstāko līgu.

“Rakow” ar 71 punktu 31 spēlē turnīrā tabulā ir pirmajā vietā, “Widzew” ar 41 punktu ir devītā, bet “Lechia” ar 26 punktiem ieņem 17.pozīciju 18 komandu konkurencē. Iepriekšējā sezonā par čempioni kļuva Poznaņas “Lech”.