Cigaņikam debija Nīderlandē, Gutkovskis gūst vārtus Polijas pirmajā līgā

17/08/2018 23:41

Latvijas futbolists Andrejs Cigaņiks debitējis Nīderlandes pirmās divīzijas komandas “Cambuura” sastāvā, tikmēr uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis guva vārtus Polijas pirmās līgas, palīdzot “Termalica” vienībai izcīnīt neizšķirtu 1:1.

Andrejs Cigaņiks, kurš līdz šim prasmes slīpēja Vācijā, aizvadījis 90 minūtes Nīderlandes pirmajā līgā, kurā latviešu pussarga pārstāvētā “Cambuur” cīnījās neizšķirti 2:2 ar “Nijmegen”.

Vladislavs Gutkovskis devās “Termalica” pamatsastāvā un 29. minūtē saņēma piespēli soda laukumā, kur no tuvas distances raidīja bumbu vārtos. Pēcāk latviešu uzbrucējam bija vēl pāris iespējas, taču tās netika izmantotas un 74. minūtē Gutkovskis laukumu pameta.

Gutkovskis sezonas pirmajās piecās spēlēs guvis trīs vārtus, kas jau ir tikpat, cik visā iepriekšējā sezonā kopā, taču jāatceras, ka “Termalica” spēlē pēc spēka otrajā līgā, kurā līmenis nav tik augsts.

62. minūtes laukumā pavadījis arī Valērijs Šabala, kurš Polijas pirmajā līgā maču sāka “Podbeskidzie” starta sastāvā. Latviešu uzbrucējam bija laba iespēja gūt vārtus, taču tā palika neizmantota un otrā puslaika vidū Šabalu nomainīja.