Cigaņikam mačs pamatsastāvā pret Ukrainas grandu, Uldriķis nāk uz maiņu Šveicē

20/09/2020 19:33

Latvijas futbola izlases pussargs Andrejs Cigaņiks svētdien spēlēja pamatsastāvā Ukrainas premjerlīgas trešās kārtas spēlē, viņa pārstāvētajai Luhanskas “Zorya” cīnoties neizšķirti.

“Zorya” Zaporižjā spēlēja neizšķirti 2:2 (2:1) ar Ukraina pēdējo gadu vadošo komandu Doņeckas “Shakhtar”.

Cigaņiks šajā mačā spēlēja kā malējais aizsargs un laukumā pavadīja 78 minūtes, otrā puslaika otrajā pusē tiekot nomainīts.

Viesus 17.minūtē vadībā izvirzīja Marloss, bet nākamajā desmitminūtē Vladislavs Kočergins un Vladlens Jurčenko panāca jau 2:1 “Zorya” labā. Mājinieki gan vadību nenoturēja, jo 49.minūtē Sergejs Krivcovs panāca 2:2.

Jau ziņots, ka aizsarga Kaspara Dubras pārstāvētā “Oleksandriya” sestdien savā laukumā ar 0:2 (0:1) atzina Poltavas “Vorskla” komandas pārākumu. Dubra laukumā bija visas 90 minūtes.

Oleksandrijas komanda sezonas ievadā trijās spēlēs tikusi pie vienas uzvaras un ieņem astoto vietu 14 komandu konkurencē, bet Luhanskas vienība ar vienu punktu atrodama 11.pozīcijā.

Iepriekšējā sezonā par Ukrainas čempioniem tika kronēti Doņeckas “Šahtar” futbolisti, Cigaņika pārstāvētā komanda ieguva bronzu, bet Dubras klubs bija piektajā vietā.

Savukārt Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis devās uz maiņu Šveices superlīgas pirmās kārtas spēlē, neglābdams “Sion” komandu no zaudējuma.

Sjonas futbolisti viesos ar 0:1 (0:1) atzina “St. Gallen” pārākumu.

Mājinieki vārtus guva 38.minūtē, kad pēc soda sitiena bumba atsitās pret konstrukciju un nonāca pie Betima Fazliji, kurš pielaboja raidījumu, panākdams 1:0. “Sion” no 58.minūtes spēlēja mazākumā, jo Ajubs Abdellauī tika pie otrās dzeltenās kartītes.

Uldriķis spēlē iesaistījās desmit minūtes pirms pamatlaika beigām, kad nāca uz maiņu.

Tikmēr sestdien uz rezervistu soliņa palika Mārcis Ošs, kura jaunā pārstāvētā komanda “Lugano” mājās ar 2:1 (2:0) uzveica “Luzern”.

Uldriķs un Ošs šobrīd ir vienīgie Latvijas futbolisti Šveices superlīgas komandu apcirkņos. Iepriekšējā sezonā “St. Gallen” sistēmā bija pussargs Daniels Ontužāns, kurš gan superlīgā nespēlēja, un vārtsargs Andris Vaņins, kurš “Zurich” kreklā noslēdza karjeru un tagad strādā “Sion” treneru kolektīvā.