Cigaņiks palīdz “Zorja” izcīnīt graujošu uzvaru

27/09/2020 20:39
Andrejs Cigaņiks

Latvijas futbola izlases pussarga Andreja Cigaņika pārstāvētā Luhanskas “Zorja” svētdien svinēja graujošu uzvaru Ukrainas premjerlīgas ceturtās kārtas spēlē.

“Zorja” viesos ar rezultātu 5:0 (5:0) sagrāva “Lviv” vienību.

Cigaņiks spēli sāka komandas pamatsastāvā un laukumā pavadīja visas 90 minūtes. Uzvarētājiem pa diviem vārtiem guva Oleksandrs Gladkijs un Artjoms Gromovs, bet vienu reizi precīzs bija Vladlens Jurčenko.

Jau ziņots, ka sestdien 90 minūtes nospēlēja aizsargs Kaspars Dubra, kura pārstāvētā “Oleksandriya” komanda mājās ar 4:1 uzvarēja “Dņipro-1”.

Oleksandrijas komanda sezonas ievadā četrās spēlēs tikusi pie sešiem punktiem un ieņem ceturto vietu, bet Luhanskas vienība iekrājusi četrus punktus un ieņem devīto vietu 14 vienību konkurencē.

Iepriekšējā sezonā par Ukrainas čempioniem tika kronēti Doņeckas “Šahtar” futbolisti, Cigaņika pārstāvētā komanda ieguva bronzu, bet Dubras klubs bija piektajā vietā.

Lietuva

Latvijas futbola uzbrucējs Valērijs Šabala svētdien guva vārtus Lietuvas A līgas spēlē, palīdzot viņa un pussarga Gļeba Kļuškina pārstāvētajai Marijampoles “Sūduva” izcīnīt uzvaru.

“Sūduva” savā laukumā ar 7:1 (4:1) sagrāva “Riteriai” komandu.

Šabala vārtus guva 27.minūtē, kad panāca 3:0. Otrajā puslaikā viņš nespēlēja, bet 67.minūtē uz maiņu devās Kļuškins.

Mājiniekiem ar četriem gūtiem vārtiem izcēlās Josips Tadičs.

Pēc 16 spēlēm “Sūduva” ar 38 punktiem ir čempionāta līdervienība, bet Viļņas “Žalgiris” klubam ir par diviem punktiem mazāk un vienu spēli vairāk. Trešo pozīciju ar 34  punktiem 17 dueļos ieņem Kauņas “Žalgiris”.

A līgā šajā sezonā spēlē sešas komandas, kas aizvadīs vien 20 spēļu turnīru 30 maču vietā.