Cigaņiks un “Zorya” sasniedz Ukrainas kausa ceturtdaļfinālu

16/12/2020 16:18
Andrejs Cigaņiks

Latvijas futbola izlases spēlētāja Andreja Cigaņika pārstāvētā komanda Luhanskas “Zorya” trešdien izcīnīja uzvaru Ukrainas kausa astotdaļfinālā.

“Zorya” viesos ar 1:0 (1:0) uzvarēja Čerņihivas “Desna” un sasniedza ceturtdaļfinālu.

Cigaņiks spēli sāka komandas starta vienpadsmitniekā un laukumu pameta tikai pēc finālsvilpes.

Vienīgos vārtus mača 16.minūtē no 11 metru atzīmes guva Vladlens Jurčenko, kurš 59.minūtē savu komandu atstāja desmit vīru sastāvā. Mājinieki šo iespēju neizmantoja un 89.minūtē arī palika desmit vīru sastāvā.

“Zorya” iepriekšējās trīs kārtas bija brīvas, kamēr Kaspara Dubras pārstāvētā “Oleksandriya” turnīru sāka no 1/16 fināla, bet jau ir iekļuvusi ceturtdaļfinālā.

Pagājušajā sezonā Ukrainas kausu ieguva Kijevas “Dinamo”, kas finālā ar 2:1 tikai “pendelēs” uzvarēja Poltavas “Vorskla”.

Iepriekšējās četras sezonas Ukrainas kauss ceļoja pie Doņeckas “Shakhtar”, kas ar 13 tituliem ir panākumiem bagātākā komanda. 12 uzvaras Ukrainas kausā ir “Dinamo”.