Čikāgas brīnumbērns Bedārds sakrāj piecus punktus komandas uzvarā

13/03/2024 09:37
Konors Bedārds

Pagājušā gada Nacionālās hokeja līgas (NHL) drafta pirmais numurs Konors Bedārds otrdien NHL spēlē izcēlās ar vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm, sekmējot Čikāgas “Blackhawks” uzvaru.

“Blackhawks” savā laukumā ar rezultātu 7:2 (1:1, 3:1, 3:0) pārspēja Anaheimas “Ducks”.Uzvarētāju rindās Bedārds izcēlās ar pieciem punktiem, aizvadot savu rezultatīvāko maču NHL. Vēl Čikāgas komandā FIlips Kuraševs guva divus vārtus un divas reizes rezultatīvi piespēlēja, Niks Folinjo iekrāja četras rezultatīvas piespēles, kamēr pa reizei viesu vārtsargu pārspēja Raiens Donato, Makenzijs Entvistls, Tailers Džonsons un Sets Džounss. Anaheimas vienībā ar diviem precīziem metieniem izcēlās Brets Līsons.

Citā mačā Kolorādo “Avalanche” izbraukumā ar rezultātu 6:2 (1:2, 5:0, 0:0) uzvarēja Kalgari “Flames”.

Starp viesiem Miko Rantanens guva divus vārtus un tika pie divām rezultatīvām piespēlēm, tiekot pie rezultativitātes punktiem desmitajā mačā pēc kārtas, kamēr Neitans Makinons, iekrājot gūtus vārtus un rezultatīvu piespēli, izcēlās ar vismaz vienu rezultativitātes punktu jau 13.spēlē pēc kārtas.Savus pirmos vārtus “Avalanche” rindās guva Keisijs Mitelsteds, bet vēl vienus vārtus un rezultatīvu piespēli pievienoja Valērijs Ņičuškins.  “Flames” labā vārtus guva Daniils Miromanovs un Volkers Duers.

Savukārt Ņujorkas “Rangers” viesos ar rezultātu 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) guva panākumu pār Karolīnas “Hurricanes”. Vienīgie vārti mačā tika gūti pirmās trešdaļas pēdējā minūtē, kad mājinieku vārtos ripu raidīja Edams Fokss. “Rangers” vārtus sargāja Igors Šestjorkings, kurš, atvairot visus 28 metienus, aizvadīja “sauso” maču.

Jau ziņots, ka Bufalos “Sabres”, kuras rindās Zemgus Girgensons izcēlās ar rezultatīvu piespēli, mājās ar rezultātu 7:3 (4:1, 3:1, 0:1) uzvarēja Detroitas “Red Wings”, kamēr Kolumbusas “Blue Jackets”, Elvim Merzļikinam tiekot nomainītam pēc trīs ielaistiem vārtiem, viesos ar rezultātu 0:3 (0:3, 0:0, 0:0) zaudēja Monreālas “Canadiens”.