Čiličs apspēlē Tīmu un sasniedz Telavivas “ATP 250” ceturtdaļfinālu

29/09/2022 11:47

Telavivas “ATP 250”

Horvātijas tenisists Marins Čiličs trešdien sasniedza Telavivas “ATP 250” turnīra ceturtdaļfinālu, trīs setos uzvarot austrieti Dominiku Tīmu. Savā 34.dzimšanas dienā ar otro numuru izsētais Čiličs (ATP 16.) bija pārāks ar 6-7(6:8), 6-2, 6-4. Tīms pašlaik ATP rangā ieņem 173.pozīciju.

Ceturtdaļfinālā Čiliča pretinieks būs ar piekto numuru izliktais nīderlandietis Botiks van Zandšulps (ATP 35.) vai kvalifikāciju un pirmo kārtu pārvarējušais brits Liams Broudijs (ATP 174.). Turnīra pirmā rakete serbs Novaks Džokovičs (ATP 7.) no pirmās kārtas bija brīvs, bet astotdaļfinālā viņa pretinieks būs spānis Pavlo Anduhars (ATP 115.).

Seulas “ATP 250”

Seulas “ATP 250” turnīra ceturtdaļfinālu ceturtdien sasniedza ranga astotais numurs Kamerons Norijs no Lielbritānijas. Ar otro numuru turnīrā izsētais brits ar 6-2, 6-2 pieveica japāni Kaiči Učidu (ATP 163.).

Ceturtdaļfinālā Norija pretinieks būs mājinieku pirmais numurs Sunvu Kvons (ATP 121.) vai ar astoto numuru izsētais Džensons Brūksbijs (ATP 46.) no ASV. Turnīrā ar pirmo numuru izsētais pasaules ranga otrais numurs norvēģis Kaspers Rūds astotdaļfinālā tiksies ar kvalifikāciju un pirmo kārtu pārvarējušo amerikāni Nikolasu Džariju (ATP 111.). Tikmēr ar trešo numuru izliktais ASV tenisists Teilors Frics (ATP 12.) no turnīra savainojuma dēļ izstājies.

Sofijas “ATP 250”

Bulgārijas tenisists Grigors Dimitrovs (ATP 23.) trešdien piedzīvoja zaudējumu Sofijas “ATP 250” turnīra otrajā kārtā, atzīstot neitrālā sportista Iļjas Ivaškas (ATP 71.) pārākumu. Ar trešo numuru turnīrā izliktais Dimitrovs piekāpās ar 3-6, 6-7 (3:7).

Tikmēr ceturtdaļfinālu sasniedza ar ceturto numuru izsētais itālietis Lorenco Museti (ATP 30.), kurš otrās kārtas mačā ar 6-7 (5:7), 7-6 (10:8), 6-2 apspēlēja citu bulgāru Aleksandru Lazarovu (ATP 334.). Ar pirmo numuru izsētais pēdējo divu gadu turnīra uzvarētājs itālietis Janiks Siners (ATP 10.) no pirmās kārtas bija brīvs, bet astotdaļfinālā viņa pretinieks būs portugālis Nunu Borgešs (ATP 91.). Turnīra otrā rakete spānis Pavlo Kareno-Busta (ATP 14.) cīņā par ceturtdaļfinālu tiksies ar šveicieti Marku-Andrea Hesleru (ATP 95.).