Cīņā par palikšanu premjerlīgā Vesthemas “United” uzveic “Watford”

18/07/2020 00:01
Vesthemas

Cīņā par palikšanu Anglijas premjerlīgā Vesthemas “United” piektdien savā laukumā pārspēja “Watford”, praktiski nodrošinot vietu līgā.

Vesthemas “United” savā laukumā pārspēja “Watford” ar 3:1 (3:0).

Pirms mača abas komandas ar 34 punktiem atradās vien trīs punktus virs Birmingemas “Aston Villa” un “Bournemouth”, kas divas kārtas pirms čempionāta beigām ieņem 18. un 19.vietu  līgā.

Mājinieki panākumu nodrošināja jau mača sākumā. Sestajā minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Mihails Antonio, četras minūtes vēlāk bumbu viesu vārtos raidīja Tomāšs Součeks, bet 36.minūtē vārtus guva Deklens Raiss – 3:0.

Viesiem goda vārtus mača 49.minūtē guva Trojs Dīnijs, taču vairāk paveikt neizdevās.

Priekšlaicīgi par čempionāta uzvarētāju jau ir kronēta “Liverpool”, kas 36 spēlēs iekrājusi 93 punktus. Ar 75 punktiem sudrabu jau ir izcīnījusi Mančestras “City”, bet trešajā pozīcijā ar 63 punktiem ir Londonas “Chelsea”. Tālāk ar 62 punktiem ir Lesteras “City” un Mančestras “United”, bet sesto vietu ieņem un pēdējās ceļazīmes vietā uz Eiropas kausiem ar 56 punktiem atrodas “Wanderers”, par punktu apsteidzot Totenhemas “Hotspur”.