Cīņas karstumā bērnības draugi Verenskis un Larkins izvicina dūres (VIDEO)

19/01/2021 14:52

Aizvadītajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā starp Kolumbusas “Blue Jackets” un Detroitas “Red Wings” savā starpā dūres izvicināja vairāki spēlētāji, kad mača galotnē pie “Blue Jackets” vārtsarga Jonasa Korpisalo vārtiem sākās asumi.

Zināms, ka “Blue Jackets” iepriekšējā spēlē izcīnīja savu pirmo uzvaru sezonā. Pirms tam laukumā valdīja sakāpinātas emocijas, tāpēc Kolumbusas vienības spēlētājs Zeks Verenskis mērķtiecīgi centās spēlēt aizsardzībā, lai nezaudētu vārtus.

Spēles saasinājumu izraisīja epizode, kad Detroitas uzbrucējs Bobijs Raiens pietuvojās Korpisalo sargātajiem vārtiem un Verenskis viņam veica grūdienu mugurā, kas turpinājumā izraisīja abu komandu saķeršanos.

Īpašu uzmanību šajā epizodē pievērsa saķeršanās starp Verenski un “Red Wings” kapteini Denisu Larkinu. Zīmīgi, ka abi spēlētāji ir bērnības draugi, kuri dzīvojuši Detroitas priekšpilsētā. Viņi kopā sāka spēlēt hokeju, bija istabas biedri un komandas biedri Mičiganas universitātē un parasti kopā vakariņoja, kad “Blue Jackets” spēlēja pret “Red Wings”.

Larkins pirmdienas spēles biļetes bija atstājis Verenska vecākiem un draugiem, lai viņiem būtu iespēja apmeklēt spēli, kuras apmeklējums bija ierobežots, ņemot vērā Covid-19 vīrusa izplatību un drošības pasākumu ievērošanu. “Es jau nojautu, ka tas bija viņš [Larkins], tepat tuvumā. Es tajā brīdī pasmējos, taču mēs nekavējāmies. Es centos uzvarēt cīņā un viņš arī,” sacīja Verenskis.

“Kad sapratu, ka tas bija viņš, ar visu notiekošo, viņš atstāja manai ģimenei biļetes, diezgan smieklīgi kā viss izvērtās. Mēs cīnījāmies un viss. Mums ir bijušas daudzas cīņas.” komentēja spēlētājs. Jau iepriekš tika ziņots, ka mačā  “Blue Jackets” ar rezultātu 3:2 pārspēja Detroitas “Red Wings”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/02/2021 12:35

Latvijas basketbola izgāztā iespēja – kad un kur būs nākamā?

Visiem labi zināms tikko piedzīvotais Latvijas vīriešu basketbola izlases fiasko 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, tāpat arī nesenie notikumi ar sieviešu valstsvienības netikšanu uz Eiropas čempionātu. Daudz apskatīts, analizēts…