Cipruss: “Celtics” treneri ir gatavi atbraukt un iepazīties ar Latvijas basketbolu

30/06/2023 11:17
Nokopēts
Kaspars Cipruss

Latvijas basketbola savienības (LBS) ģenerālsekretārs Kaspars Cipruss sarunā raidījumā “Rīta Panorāma” atklājis, ka šobrīd nav nekādu indikāciju, ka Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Bostonas “Celtics” spēlētājs Kristaps Porziņģis varētu nepārstāvēt Latvijas izlasi gaidāmajā Pasaules kausa finālturnīrā.

Jau vēstīts, ka pagājušajā nedēļā Porziņģis trīs komandu maiņas darījumā nonāca “Celtics” rindās un spēlēs vienībā, kas ir viena no NBA titula pretendentēm. Tikmēr šonedēļ Latvijas basketbola izlases galvenais treneris Luka Banki izraudzījās 24 kandidātus, kuri gatavosies dalībai Pasaules kausā. Viņu vidū iekļauts arī Porziņģis. Porziņģis sarunā ar komandas preses dienestu atbildēja apstiprinoši par piedalīšanos un izlases pārstāvēšanu gaidāmajā Pasaules kausa finālturnīrā.

“Mazliet pārsteidza, ka Francija jau nosauca 12 spēlētāju sastāvu, jo tomēr laiks līdz finālturnīram vēl ir diezgan ilgs. Domāju, ka jebkurā gadījumā ar divpadsmitnieku viņi noteikti negatavosies un būs kādi pietuvinātie rezervisti. Ja gadījumā, kāds treniņprocesā gūs savainojumu, tad viņiem uzreiz būs aizvietotājs,” uzskata Cipruss. “Katra valsts izvēlas savu pieeju, kā viņi gatavojas. Mēs nolēmām, ka izvirzīsim šī brīža 24 labākos spēlētājus.”

“Pagaidām nav nekādas indikācijas, ka Porziņģis nevarētu vai negribētu pārstāvēt izlasi. Pats raujas, pats grib. Mums jau šobrīd norit sarunas process ar Bostonas “Celtics” vadību, kur arī viņu treneri ir gatavi atbraukt uz Latviju, apskatīties un iepazīties ar Latvijas basketbolu. Viņiem arī ļoti svarīgi saprast, kādi ir apstākļi, kuros gatavosies Porziņģis,” atklāja LBS ģenerālsekretārs.

Porziņģis ievieš skaidrību par dalību Pasaules kausā

TOP notikumi
1
X
2
6.48
4.56
1.55
1.66
4.66
4.97
4.5
3.9
1.72
3.64
3.85
2.06
1.26
5.75
11.5
1.26
6.25
9.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām