Cipruss: Gribētu izveidot basketbola ekselences centru, kuru integrēt kopā ar NBA skolu

02/02/2023 13:01
Nokopēts
Kaspars Cipruss

Latvijas basketbola savienības (LBS) ģenerālsekretārs Kaspars Cipruss sarunā ar Valdi Valteru “Youtube” kanālā “William Hill TV” atklājis Latvijas vīriešu valstsvienības gatavošanās plānu Pasaules kausa finālturnīrā, kā arī ieskicējis nākotnes plānus saistībā ar Latvijas jaunatnes basketbolu.

“Sāksim darboties jau augusta sākumā,” atklāja Cipruss. “Protams, ka pēc sezonas beigām būs arī “open-gym”, kur spēlētāji varēs nākt individuāli trenēties, būs pieejami fizioterapeiti, treneri. Tā kā process sāksies jau no vasaras sākuma. Augusta sākumā mums jau ir sarunāta nometne Liepājā, kur tās noslēgumā aizvadīsim pirmo pārbaudes spēli ar Zviedriju. Tālāk plānojam divas spēles aizvadīt Latvijā un pēc tam vēl divas Eiropā. Tad jau ap 17. augustu mēs plānojam doties jau uz Āziju, kur veikt aklimatizāciju.”

2023.gada Pasaules kausa finālturnīrs Filipīnās, Japānā un Indonēzijā norosināsies no 25.augusta līdz 10.septembrim. Finālturnīra izloze norisināsies 29.aprīlī.

“Kad būs Komandas spēļu halle, tad mans nākamais sapnis, ko gribētu īstenot ir basketbola ekselences centrs, kur mēs vēlētos to integrēt kopā ar NBA skolu,” atzina LBS ģenerālsekretārs. “Mēs bijām Parīzē, kur mēs nevis skatījāmies NBA spēli, bet tikāmies ar NBA pārstāvjiem. Lietuva ir paņēmusi NBA skolu tikai kā mārketinga sadaļu, kurā nav iekšā NBA saturs. Es gribu izveidot tā, lai mums būtu ekselences centrs ar NBA saturu iekšā. Ja mēs gribam tikt uz NBA, tad mums ir jāgatavo spēlētāji tā, kā to pieprasa NBA.”

“Arčers” par vairāk nekā 20 miljoniem eiro būvēs Komandu sporta spēļu halli

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām