Cipuļa četrinieks Eiropas kausa posmā izcīna sudraba medaļas

19/11/2022 18:37
Nokopēts
Emīls Cipulis

Latvijas pilots Emīls Cipulis kopā ar stūmējiem Dāvi Spriņģi, Lauri Kaufmani un Edgaru Nemmi sestdien Lillehammerē Eiropas kausa sacensībās izcīnīja otro vietu, kamēr Jēkaba Kalendas ekipāža ierindojās astotajā pozīcijā.

Cipulis iepriekš uz goda pjedestāla bija kāpis divas reizes, pērn abos EK divnieku posmos Siguldā izcīnot sudraba medaļas.

Līdzīgi kā divnieku sacensībās, arī četriniekos uzvaru svinēja vācieša Maksimiliāna Illmanna ekipāža, kas bija ātrākā abos braucienos un kopā finišēja minūtē un 41,86 sekundēs. Cipuļa ekipāžai startā bija pirmais un otrais labākais laiks, bet finišā padevās trešais un otrais ātrākais rezultāts. Divu braucienu summā Latvijas ekipāža atpalika no uzvarētāja 0,71 sekundi. Trešo vietu izcīnīja francūža Romēna Heinriha četrinieks, kas zaudēja Illmanna ekipāžai 0,75 sekundes.

Tikmēr Kalenda ar stūmējiem Arni Bebrišu, Edgaru Unguru un Mairi Kļavu startā sasniedza astoto un devīto labāko laiku, bet finišā pirmajā braucienā padevās desmitais ātrākais laiks, kamēr otrajā braucienā – sestais. Divu braucienu summā Kalendas četrinieks piekāpās uzvarētājam 1,59 sekundes.

Svētdien paredzētas vēl vienas Eiropas kausa sacensības četriniekiem turpat Lillehammerē. Plānots, ka vismaz līdz jaunajam gadam Latvijas ekipāžas startēs Eiropas kausā, kas bobslejā ir otrais līmenis aiz Pasaules kausa izcīņas. Latvieši Pasaules kausa apritē atgriezīsies janvāra sākumā, kad Vācijas trasē Vinterbergā risināsies ceturtais posms.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām