Cipulis un Kleinbergs finišē septītajā vietā junioru čempionātā bobslejā

20/02/2021 15:53

Latvijas bobslejisti Emīls Cipulis un Ivo Dans Kleinbergs sestdien Īglsas trasē divnieku sacensībās ieņēma desmito vietu Eiropas kausa posmā un septīto vietu – Eiropas junioru čempionātā.

Arī abos braucienos latvieši bija desmitie. Viņi summā 0,83 sekundes zaudēja rumāņa Mihaja Kristiana Tenteas ekipāžai. Par 0,12 sekundēm no uzvarētājiem atpalika vācu ekipāža ar pilotu Maksimiliānu Illmanu, par 0,13 sekundēm – Mihaela Kuonena pilotētais divnieks no Šveices. Sacensības vienlaikus ir arī Eiropas junioru un Eiropas U-23 čempionāts.

Kontinenta junioru meistarsacīkstēs latvieši finišēja septītie. Zeltu ieguva Tenteas ekipāža, sudrabs tika Illmana divniekam un bronza – vēl vienam Vācijas duetam ar pilotu Hansu Peteru Hanninghoferu, kuri no uzvarētājiem atpalika par 0,14 sekundēm.

Jau ziņots, ka piektdien skeletonistu sacensībās bronzas medaļu Eiropas U-20 meistarsacīkšu vērtējumā dalīja divi Latvijas sportisti – Elvis Veinbergs un Valts Smilga, kamēr Krists Netlaus kontinenta junioru meistarsacīkstēs ierindojās astotajā vietā. Arī šīs sacensības notika Eiropas kausa posma ietvaros.

Jau ziņots, ka ceturtdien sieviešu sacensībās Dārta Zunte Eiropas junioru čempionātā ieņēma 12.vietu, bet U-20 grupā viņai bija septītais rezultāts. Loreta Lodziņa pirmajā braucienā ieņēma 27.vietu un otrajam braucienam nekvalificējās. Junioru vērtējumā viņai 24., bet Eiropas U-20 meistarsacīkstēs – 17.vieta.

Eiropas kauss skeletonā ir trešā līmeņa sacensības aiz Pasaules kausa un Starpkontinentālā kausa.

Pieslēgties

Dienas fokusā

18/04/2021 11:19

Nosaukts hokeja izlases sastāvs spēlēm pret Slovākiju, iekļauts arī 40 gadus vecais Kr. Rēdlihs

Latvijas hokeja federācija (LHF) savā mājaslapā paziņojusi valstsvienības sastāvu gaidāmajām pārbaudes spēlēm pret Slovākiju. Jau rītdien, 19. aprīlī, hokeja izlase dosies uz Slovākiju, lai, gatavojoties 2021. gada pasaules čempionātam Rīgā,…