Cirelli ar “hat-trick” kaldina “Lightning” sagrāvi pār “Jets”

Tampabejas Lightning hokejisti, sportazinas.com
Tampabejas Lightning hokejisti | Foto: Tampabay Lightning

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas () regulārā čempionāta mačā pie graujošas uzvaras tika Tampabejas “Lightning” hokejisti.

Jau ziņojām, ka uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” ar 2:1 papildlaikā pārspēja līgas pastarīti Detroitas “Red Wings”

“Lightning” izbraukumā ar 7:1 (3:0, 2:1, 2:0) sagrāva Vinipegas “Jets” komandu.

Rezultātu pirmā perioda vidū atklāja Entonijs Cirelli, bet trešdaļas otrajā pusē viņš un Ņikita Kučerovs guva vēl divus vārtus. Otrajā trešdaļā Kučerovs panāca 4:0, bet graujošo piecu vārtu pārsvaru nokārtoja Kārters Verhāžs. Ātri vien mājinieki vienus vārtus atguva, kad precīzs bija Džeks Roslovičs. Trešajā periodā vēl divus vārtus guva viesi – pa reizei precīzi bija Cirelli un Aleks Kilorns.

Citā mačā Anaheimas “Ducks” viesos ar 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:0) pārspēja Karolīnas “Hurricanes” vienību.

Pirmajā periodā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem – mājiniekiem izcēlās Sebastians Aho, bet viesu rindās precīzs bija Ēriks Gudbransons. Uzvaras vārtus papildlaika otrajā minūtē “pīlēm” atnesa Sems Stīls.