Cita realitāte: Baltkrievijas izlase uzsāk gatavošanos pasaules čempionātam

16/03/2020 17:31

Baltkrievijas hokeja izlase sākusi gatavošanos pasaules čempionātam, par kura aizvadīšanu joprojām ir lielas šaubas.

Pagaidām valstsvienības galvenā trenera Mihaila Zaharova rīcībā ir 11 hokejisti, bet tuvākajās dienās vairāki kandidāti pievienosies komandai, ziņo Baltkrievijas hokeja federācija. Pats Zaharovs norādīja, ka vislielākās iespējas iekļūt pieteikumā būs tieši tiem hokejistiem, kuri ir kopā ar izlasi kopš pirmās dienas.

Aprīļa sākumā Baltkrievijai paredzētas divas pārbaudes spēles izbraukumā pret Ungāriju, savukārt 10. un 11. aprīlī ieplānoti divi mači Minskā pret Latvijas izlasi. Uz Baltkrievijas un Latvijas cīņām ir uzsākta biļešu tirdzniecība.

Jau ziņots, ka Latvijā ir izsludināts ārkārtējais stāvoklis līdz 14. aprīlim. Līdz šim datumam būs slēgtas arī valsts robežas, līdz ar ko paredzams, ka mači Baltkrievijā nenotiks.

Nav skaidrības arī par pasaules čempionāta likteni. Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) vadītājs Renē Fāzels vairākkārt atzīmējis, ka lēmums tiks pieņems aprīļa vidū. Taču vairāki mediji paredz, ka jau tuvākajā laikā tiks paziņots par PČ atcelšanu vai pārcelšanu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

22/04/2021 16:42

Rīgas “Dinamo” vārtsargu brigādi papildina ar vēl vienu leģionāru

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubi Rīgas “Dinamo” un Čerepovecas “Severstal” veikuši maiņas darījumu, kuru rezultātā “Dinamo” ieguvis tiesības uz čehu vārtsargu Mateju Mahovski, bet Krievijas komanda saņēmusi naudas kompensāciju. Vēlāk…