“City” Anglijas kausa pusfinālā iesit deviņus, PSG sensacionāla neveiksme Francijā (VIDEO)

10/01/2019 01:46

Ar pamatīgu sagrāvi noslēdzies Anglijas līgas kausa izcīņas pusfināla pirmais mačs, kurā turnīra favorīte Mančestras “City” mājās ar 9:0 samala miltos pēc spēka trešās līgas vienību Burtonas “Albion”.

“City” ar likteni spēlēties nedomāja, laukumā sūtot visnotaļ optimālu sākuma sastāvu, kurā bija vērojama jaunatnes “piešprice”. Tas rezultējās tajā, ka līdz 37. minūtei “City” bija ieguvusi četru vārtu pārsvaru – 4:0. Pa vienam precīzam raidījumam ukraiņa Oleksandra Zinčenko un beļģa Kevina de Breines kontā. Tikmēr divus vārtus guva brazīlietis Gabriels Hesuss.

Otrā puslaika ievadā Hesuss sev nokārtoja hat-trick (5:0), savukārt 18 gadus vecais Fils Fodens 62. minūtē uzstādīja rezultātu 6:0. Nākamos vārtus (7:0) jau pēc nieka trim minūtēm atkal guva Hesuss, tādējādi panākot sev pokeru.

Mača noslēgumā Kails Vokers (8:0) un Rijads Marezs (9:0) “Albion” pazemošanu pabeidza ar vēl diviem precīziem raidījumiem.

Atbildes spēle notiks 23. janvārī Burtonā. Ja nenotiks futbola pasaulē vēl nepieredzēts brīnums, tad otra pusfināla pāra Totenhemas “Hotspur” un Londonas “Chelsea” (pirmajā spēlē ar 1:0 pārāka bija “Spurs”) dueļa uzvarētājs finālā spēkosies ar Mančestras “City”.

Tikmēr Francijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālu nav izdevies pārvarēt absolūtajai favorītei Parīzes “Saint Germain”, kas mājās ar 1:2 sensacionāli atzina “Guingamp” vienības pārākumu.

63. minūtē Neimars gan vadībā izvirzīja parīziešus, tomēr viesi nepadevās, pēdējās desmit minūtēs nopelnot divus 11 metru soda sitienus, kurus abus arī realizēja, izraujot fantastisku uzvaru ar 2:1.

Dramatiskā veidā pusfinālā tikmēr iekļuva “AS Monaco”, kas ar 1:1, 8:7 11 metru sitienu sērijā pieveica “Rennes” komandu. Interesanti, ka izšķirošo pendeli Monako kluba labā realizēja vārtsargs Liks Badjašils.

Pusfinālā iekļuva arī “Strasbourg”, kas visnotaļ negaidīti viesos ar 2:1 uzveica Lionas “Olympique”, kamēr “Bordeaux” ar minimālu 1:0 pārspēja “Le Havre” vienību.

Visbeidzot Spānijas Karaļa kausa astotdaļfinālu ar drošu uzvaru (3:0) mājās pār “Leganes” iesākusi Madrides “Real” komanda.

Neizšķirti 1:1 viesos Žironā spēlēja Madrides “Atletico”, kamēr “Villarreal” mājās nospēlēja 2:2 ar Barselonas “Espanyol”.

Minimāls panākums pār Valjadolidas “Real” (1:0) Madrides “Getafe” kontā.

Soda laukums #61
“Soda laukums” ep. 61. Kas jauns transfēru periodā? Kad “Spurs” ievāksies jaunajā stadionā? Q&A. Uzdod jautājumus Twitterī @viensvienslv #SodaLaukums un futbola eksperts Jānis Pakalns uz tiem atbildēs. “Soda laukums” ērti arī mūsu video blogā – Skaties tiešraidē vai jebkurā sev ērtā laikā atkārtojumā 11tv.lv!