“City” atkal triumfē Līgas kausā

01/03/2020 22:14
Mančesteras

Mančestras “City” futbola komanda svētdien Vemblija stadionā triumfēja Anglijas Līgas kausa izcīņā.

Mančestras komanda finālā ar 2:1 (2:1) pārspēja Birmingemas “Aston Villa”.

Spēles 20.minūtē Mančestras vienību vadībā izvirzīja Serhio Agvero, kurš no vārtsarga laukuma robežas trieca bumbu pret zemi, tai ar atsitienu nonākot vārtos. Savukārt desmit minūtes vēlāk Rodri pēc stūra sitiena panāca jau 2:0 “City” labā.

Četras minūtes pirms pirmā puslaika beigām Mbvana Samata, pēc ātra pretuzbrukuma sitot ar galvu, no aptuveni deviņiem metriem vienus vārtus atguva, bet turpinājumā “Aston Villa” komandai atspēlēties neizdevās.

Mančestras komanda Līgas kausa trofeju ieguvusi piekto reizi pēdējo septiņu gadu laikā un septīto reizi vēsturē.

“Trīs uzvaras pēc kārtas ir liels sasniegums, tas nozīmē stabilitāti,” pēc mača pauda “City” galvenais treneris Žuzeps Gvardiola. “Mums bija smagi brīži pirmajās minūtēs un spēles beigās. Viņiem bija divas labas iespējas mača sākumā.”

Mančestras “City” šosezon var pacīnīties par Anglijas Futbola asociācijas kausa trofeju, bet premjerlīgas čempiontituls tikpat kā nonācis “Liverpool” futbolistu rokās.

Pērn finālā Mančestras futbolisti pēcspēles sitienu sērijā pārspēja Londonas “Chelsea” vienību.

Ar astoņām trofejām titulētākā turnīra komanda ir “Liverpool”, bet Mančestras vienības kontā tagad ir septiņas uzvaras.