“City” ielaiž pirmajā minūtē, tomēr gūst virsroku pār “Hoffenheim”; uzvara arī “Juve”

02/10/2018 22:13

Anglijas futbola čempionvienība Mančestras “City” un Itālijas spēcīgākā komanda Turīnas “Juventus” otrdien izcīnīja uzvaras UEFA Čempionu līgas grupu turnīra mačos.

“City” pretinieku laukumā ar 2:1 (1:1) apspēlēja vienu no vadošajām vācu komandām “Hoffenheim”.

Vārtus Mančestras komandas rindās guva Serhio Agvero un Davids Silva, bet pretiniekiem vienīgo precīzo sitienu izpildīja Išaks Belfodils.

Spēles rezultātu jau pirmajā minūtē atklāja mājinieku futbolists Belfodils, kurš, pateicoties ne tai veiksmīgākajai pretinieku spēlei aizsardzībā, nonāca pateicīgā pozīcijā un pēc īsa skrējiena guva vārtus. Tomēr Agvero astotajā minūtē panāca neizšķirtu, kad pēc teicamas Silvas piespēles bumbu ieguva Līrojs Sanē, kurš to padeva tālāk Agvero, argentīnietim savu iespēju izmantojot.

Otrajā puslaikā “City” izdevās paglābties no neveiksmes, jo ilgu laiku rezultāts bija neizšķirts, tomēr 87.minūtē Silva izmantoja rupju mājinieku aizsarga kļūdu savā soda laukumā 87.minūtē un ar precīzu sitienu izrāva uzvaru.

“City” pirmās kārtas spēlē ar 1:2 piekāpās Lionas “Olympique”, bet “Hoffenheim” cīnījās 2:2 ar Doņeckas “Šahtar”.

Līdz ar to F grupas vadībā “City” un “Olympique” ir pa trīs punktiem, bet “Hoffenheim” un “Šahtar” katra tikušas pie viena punkta.

Otrās kārtas spēlē, kas sāksies plkst.22, tiksies “Olympique” un “Šahtar”, bet šis duelis būs vēsturisks Latvijai, jo šāda līmeņa spēli pirmo reizi tiesās Latvijas arbitru brigāde ar Andri Treimani priekšgalā.

Tikmēr citā duelī “Juventus” ar 3:0 (2:0) pārspēja Šveices komandu Bernes “Young Boys”. Visus trīs vārtus šajā mačā guva argentīnietis Paulo Dibala, kurš vispirms pretinieku vārtsargu no tuvas distances pārspēja piektajā minūtē, bet 33.minūtē savāca atlēkušo bumbu un panāca 2:0. Trešo precīzo sitienu viņš izpildīja 69.minūtē, nodrošinot savai komandai uzvaru.

“Young Boys” 78.minūtē palika mazākumā, jo otru dzelteno kartīti nopelnīja Mohameds Kamara.

Šajā spēlē “Juventus” nevarēja palīdzēt portugāļu zvaigzne Krištianu Ronaldu, kurš izcieš diskvalifikāciju.

“Juventus” H grupā pēc divām spēlēm iekrājusi sešus punktus, kamēr Šveices vienība ir bez punktiem. Trīs punkti ir Mančestras “United”, kas otrdien tiksies ar “Valencia”, kura šobrīd ir bez punktiem.

Pirmajā spēlē “Juventus” ar 2:0 uzvarēja Valensijas komandu, bet “United” ar 3:0 apspēlēja “Young Boys”.

Vēl sešas Čempionu līgas spēles būs otrdien, bet astoņas tiks aizvadītas trešdien.

Apakšgrupu turnīrā tiks aizvadītas divu apļu spēles, pēc kurām katras grupas divas labākās komandas tiks izslēgšanas spēlēs, trešo vietu ieguvējas pārcelsies uz UEFA Eiropas līgu, bet katras grupas vājākajai vienībai Eirokausu sezona būs noslēgusies.

UEFA Čempionu līgas grupu kārtas pēdējās spēles tiks aizvadītas 11. un 12.decembrī.

Izslēgšanas spēles sāksies nākamā gada februārī, bet fināls notiks 1.jūnijā Madridē.