“City” jautrā mačā divreiz nonāk iedzinējos, taču Toresa “hat-trick” ļauj apspēlēt Ņūkāslu

15/05/2021 00:27
Ferans Toress

Dienas vienīgajā Anglijas premjerlīgas spēlē priekšlaicīgi par turnīra uzvarētāju kronētā Mančestras “City” ļoti aizraujošā cīņā ar rezultātu 4:3 pretinieku laukumā pārspēja Ņūkāslas “United”. Pirms spēles “United” godināja “City”, aplaudējot, kad Mančestras futbolisti nāca laukumā. Šāds žests bija par godu “City” priekšlaicīgajam triumfam premjerlīgā.

Image

Mača 25. minūtē Emīls Krafts panāca 1:0 “United” labā, taču līdz 42. minūtei vadība jau bija “City” komandai, jo vārtus guva Žuau Kanselu un Ferans Toress. Pirmā puslaika kompensācijas laika izskaņā gan “United” prata atspēlēties un pēc Žuelintona sitiena rezultāts kļuva 2:2.

Otrajā puslaikā 62. minūtē Džozefs Viloks nerealizēja 11 metru sitienu, taču kļūdu zibenīgi laboja, savācot atlēkušo bumbu un panākot 3:2. Ņūkāsla otro reizi spēlē ieguva pārsvaru, taču to izsēja divu minūšu laikā, kad vārtus guva Toress (3:3). Viņam nebija vajadzīgs daudz laika, lai noformētu sev “hat-trick”, jo Toress pēc vēl divām minūtēm panāca 4:3. Mača turpinājumā vārtu guvumi vairs nebija novērojami, un “City” jautrā mačā guva panākumu.