“City” negaidīti piekāpjas Ņūkāslai un samazina cerības uz titulu; “United” izglābjas pret “Burnley”

30/01/2019 06:34

Anglijas futbola premjerlīgas 24. kārtā viens no grandiem Mančestras “City” negaidīti viesos piekāpās Ņūkāslas “United” ar 1:2, kā rezultātā ievērojami sev apgrūtināja cīņu par titulu.

Mančestrieši izvirzījās vadībā jau pašā spēles pirmajā minūtē, kad vārtus guva argentīniešu uzbrucējs Serhio Agvero. “City” mača turpinājumā daudz kontrolēja bumbu, taču spēles 66. minūtē Ņūkāslas klubs sagaidīja savu iespēju un pēc aizsarga Fabiana Šāra piespēles soda laukumā bumbu veiksmīgi viesu vārtos raidīja Salomons Rondons.

78. minūtē “City” komandas aizsargs Fernandinju nesekmīgi nospēlēja savā soda laukumā, zaudējot bumbu un uzreiz pārkāpjot noteikumus. Tiesnesis, nevilcinoties, piešķīra 11 metru soda sitienu. Ņūkāslas pussargs Mets Ričijs precīzi raidīja bumbu vārtu apakšējajā stūrī un nodrošināja mājiniekiem uzvaru ar 2:1.

Citās 24. kārtas spēles Londonas “Arsenal” savā laukumā ar 2:1 pārspēja Kārdifas “City”, kamēr otrs Mančestras klubs “United” savā laukumā mača pēdējās minūtes izrāva neizšķirtu 2:2 pret “Burnley” vienību. Braitonas “Hove & Albion” rezultatīvā spēlē viesos ar 2:4 atzina Londonas “Fulham” pārākumu. Savukārt Hadersfīldas “Town” savā laukumā ar 0:1 atzina Liverpūles “Everton” pārspēku, bet Londonas “West Ham” viesos piedzīvoja sagrāvi pret Vulverhemptonas “Wanderers” –0:3.

Turnīra tabulas augšgalā atrodas “Liverpool” ar 60 punktiem 23 spēlēs, otrajā vietā ir Mančestras “City”, kuri iekrājuši 56 punktus 24 spēlēs. Tālāk seko Totenhamas “Hotspur” ar 51 punktu 23 spēlēs, bet ceturtajā vietā atrodas Londonas “Chelsea” ar 47 punktiem 23 spēlēs. Pirmo piecinieku noslēdz otrs Londonas klubs “Arsenal” ar 47 punktiem 24 spēlēs, savukārt 45 punktus 24 mačos iekrājusi Mančestras “United” vienība.