“City” negūst vārtus, “Real” svin pārliecinošu uzvaru

14/03/2022 23:54
Madrides Real

Šovakar Anglijas premjerlīgā turnīra līdere Mančestras “City” nespēja gūt vārtus pret “Crystal Palace”, mačam noslēdzoties ar 0:0.

Pepa Gvardiolas vadītajai vienībai tas bija ceturtais neizšķirts premjerlīgā. Ar 70 punktiem 29 mačos “City” turpina atrasties vadībā, taču otrajā vietā esošā “Liverpool” atpaliek vien par četriem punktiem, turklāt Liverpūles vienībai ir viena spēle rezervē.

Itālija

Romas “Lazio” ar 1:0 apspēlēja “Venezia”. 49. minūtē Čiro Imobile guva vārtus, taču tie tika atcelti, jo pēc VAR sistēmas izmantošanas tiesneši konstatēja aizmuguri. Tiesa, astoņas minūtes vēlāk Imobile tomēr spēja tikt pie gola, realizējot 11 metru soda sitienu.

Spānija

Madrides “Real” ar 3:0 izbraukumā pārspēja “Mallorca”. Visi vārti tika gūti otrajā puslaikā – rezultātu atklāja Vinisiuss Žuniors, pārsvaru dubultoja Karims Benzemā, kurš arī pielika punktu 82. minūtē, “Real” pārsvaru palielinot līdz desmit punktiem.