“City” nodrošina Anglijas premjerlīgas titulu

11/05/2021 22:40
Mančestras

Anglijas premjerlīgā šodien Mančestras “United” ar rezultātu 1:2 atzina Lesteras “City” pārākumu. “United” neveiksme nozīmē to, ka otra Mančestras vienībā “City” nodrošina titulu trīs spēles pirms turnīra beigām.

Mača rezultātu 10. minūtē atklāja Lesteras kluba futbolists Lūks Tomass, bet pēc piecam minūtēm neizšķirtu panāca “United” uzbrucējs Meisons Grīnvuds. Otrajā puslaikā pie vārtu guvuma tika Lesteras “City” aizsargs Čaglars Sojunču.

Mančestras “City” Anglijas premjerlīgā šis ir septītais triumfs un piektais kopš 2012. gada, bet trešo reizi līdz uzvarai klubu aizvedis galvenais treneris Peps Gvardiola, kurš joprojām ir vienīgais Spānijas futbola speciālists, kurš ieguvis čempiontitulu Anglijas premjerlīgā. Aprīlī klubs izcīnīja Līgas kausu, bet 29.maijā klubs savā pirmajā Čempionu līgas finālā tiksies ar “Chelsea”, kārojot pēc vēl viena titula.

Čempioni šobrīd 35 dueļos ieguvuši 80 punktus, bet “United” tikpat spēlēs spējuši iekrāt par 10 punktiem mazāk. Lesteras komanda atrodas tabulas trešajā pozīcijā, 36 cīņās izcīnot 66 punktus, bet pirmo četrnieku, kas kvalificējas UEFA Čempionu līgas grupu turnīram noslēdz Londonas “Chelsea” ar 64 punktiem 35 mačos.