“City” nonāk uzvaras attālumā no titula

15/04/2018 00:19

Anglijas premjerlīgas futbola čempionāta kopvērtējuma līdere Mančestras “City” sestdien viesos ar rezultātu 3:1 (2:1) pārspēja Totenhemas “Hotspur”, tuvodamies čempioni titulam.

“City” savu tuvāko sekotāju Mančestras “United” apsteidz par 16 punktiem. Ja “City” futbolistiem līdz sezonas beigām ir palikuši pieci mači, tad “United” svētdien vēl jāaizvada 34.kārtas spēle pret Vestbromvičas “Albion”. “United” neuzvarot premjerlīgas pastarīti, par čempioni kļūs “City”.

“City” pirmā puslaika vidū guva divus vārtus, vispirms izceļoties Gabriēlam Žezūsam, bet pēc tam 11 metru soda sitienu realizējot Ilkajam Gindoanam. Līdz pirmā puslaika beigām “Hotspur” izlīdzināja rezultātu, precīzi sitot Kristianam Ēriksenam. Otrajā puslaikā viesiem vārtus guva arī Rahīms Stērlings, nodrošinādams “City” uzvaru.

Tikmēr savus šosezon 40.vārtus guva ēģiptietis Mohameds Salāhs, kurš palīdzēja “Liverpool” savā laukumā ar rezultātu 3:0 (1:0) pārspēt “Bournemouth”.

Ar 30 gūtiem vārtiem Salāhs ir premjerlīgas rezultatīvākais futbolists.

Savukārt savus pirmos vārtu Londonas “Chelsea” komandas labā guva Olivjē Žirū, kurš turklāt izcēlās divas reizes.

Londonieši mača gaitā nonāca iedzinējos ar 0:2, bet pamatlaika priekšpēdējā desmitminūtē Žirū izcēlās ar diviem vārtiem, kamēr vienu reizi precīzi sita Edens Azārs, atnesdami savai komandai uzvaru.

Vēl sestdien “Burnley” ātri guva divus vārtus un ar 2:1 (2:0) savā laukumā pārspēja 2016.gada čempioni Lesteras “City”, Londonas “Crystal Palace” mājās ar 3:2 (3:2) apspēlēja Braitonas un Houvas “Albion” un attālinājās no izkrišanas zonas, Hadersfīldas “Town” savu līdzjutēju priekšā ar 1:0 (0:0) pieveica “Watford”, bet Svonsī “City” cīnījās 1:1 (0:1) ar Liverpūles “Everton”.

Premjerlīgas kopvērtējuma līderpozīciju ar 87 punktiem 33 spēlēs ieņem Mančestras “City” komanda, kurai ar 71 punktu 32 dueļos seko Mančestras “United”.

Trešā ar 70 punktiem 34 mačos ir “Liverpool”, bet 67 punktus 33 cīņās ir “Hotspurl” kontā. Piektā ar 60 punktiem 32 mačos ir pagājušās sezonas čempione Londonas “Chelsea”, bet pirmo sešinieku ar 54 punktiem noslēdz Londonas “Arsenal”.