“City” pēdējās minūtēs dramatiskā cīņā izrauj uzvaru pret labi spēlējošo “Arsenal”

01/01/2022 23:34
Rodri

2022. gadu ar sprādzienu ievadījuši Anglijas premjerlīgas klubi Londonas “Arsenal” un Mančestras “City”, galvu reibinošā duelī pēdējās minūtēs uzvaru izraujot Mančestras vienībai. “Arsenal” demonstrēja vienu no labākajām spēlēm šajā sezonā, it īpaši augstu līmeni parādot pirmajā puslaikā, kad londonieši pirmie izvirzījās vadībā, tomēr “City” rezultātu izlīdzināja otrajā puslaikā, tika arī pie iespējas spēlēt vairākumā un beigās tomēr izrāva panākumu.

“Arsenal” pirmajā puslaikā spēlēja lieliski, čempionāta pirmās vietas īpašnieci sarūgtinot 31. minūtē, kad pēc Kīrana Tīrnija piespēles izcili precīzu sitienu ar pirmo pieskārienu izpildīja Bukajo Saka, kurš bumbu raidīja vārtu apakšējā stūrī un pārspēja Edersonu.

Uz pozitīvas nots noslēdzot pirmo puslaiku, otrajā “Arsenal” pati sev izraka bedri, jo Granits Džaka savā soda laukumā aiz krekla parāva Bernardu Silvu un nopelnīja 11 metru sitienu uz saviem vārtiem, kuru realizēja Rijads Mahrezs. Savukārt Gabriels divu minūšu laikā nopelnīja sarkano kartīti un tika noraidīts. Īsā laikā zaudējot vārtus un paliekot mazākumā “Arsenal” pozitīvisms mazliet noplaka, taču londonieši ilgu laiku prata noturēt neizšķirtu. 90+3. minūtē “City” nemitīgie pūliņi gūt vārtus beidzot atmaksājās, kad uzvaru izrāva Rodri un lika mājiniekiem piedzīvot ļoti sāpīgu zaudējumu.

Šodien mačs bija paredzēts arī Lesteras “City” un Noridžas “City” vienībām, taču tas Covid-19 dēļ tika pārcelts. Tomēr cīņu varēja aizvadīt “Crystal Palace” un Vesthemas “United”, šim duelim beidzoties ar 3:2 pārsvaru par labu Vesthemai, savukārt Totenhemas “Hotspur” izrāva panākumu ar 1:0 pret “Watford”, 90+6. minūtē vārtus gūstot Davinsonam Sančesam.