“City” spēlētājs nosaukts par vērtīgāko futbolistu Anglijā

Kevins De Brujne, sportazinas.com
Kevins De Brujne | Foto: Manchester "City"

Anglijas premjerlīgas kluba Mančestras “City” uzbrūkošais pussargs nosaukts par labāko spēlētāju Anglijā šīs valsts Profesionālo futbolistu asociācijas (PFA) vērtējumā.

Tikmēr par labāko jauno spēlētāju Anglijā nosaukts 21 gadu vecais “Liverpool” aizsargs Trents Aleksandrs-Arnolds.

29 gadus vecais beļģis De Brujne šosezon laukumā izgāja kopumā 48 spēlēs, visos turnīros kopā ņemot. Šajā laikā viņš izcēlās ar 16 vārtu guvumiem un 23 rezultatīvām piespēlēm. Anglijas premjerlīgā Beļģijas izlases spēlētājam 13 goli un 20 piespēles.

Premjerlīgas turnīra izskaņā De Brujne bija dalīti 15. labākais vārtu guvējs turnīrā, kā arī pārliecinoši labākais piespēļu devējs, jo otrajā vietā esošajam Aleksandram-Arnoldam bija 13 rezultatīvas piespēles.

Pērn par labāko Anglijas turnīru futbolistu tika nosaukts “Liverpool” aizsardzības balsts Virdžils van Deiks, bet vēl vienu sezonu iepriekš par labāko tika atzīts cits šīs vienības spēlētājs Mohameds Salāhs.

Zīmīgi, ka pēdējos gados šo balvu saņem futbolisti, kuri nav angļi. Pēdējo reizi kāds Anglijas futbolists šo atzinību ieguva 2009./10. gada sezonā, kad par vērtīgāko spēlētāju tika nosaukts Veins Rūnijs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par